NAUJASIS EUROCARGO
SUNKVEŽIMIS, KURĮ MĖGSTA MIESTAS

MIESTUI PATINKANTIS SUNKVEŽIMIS – KIEKVIENO VERSLO PARTNERIS

Ekologiškas, taupus, manevringas ir universalus Eurocargo puikiai tinka darbui mieste ir kaip komunalinė transporto priemonė. Jis gali tenkinti visus poreikius – nuo keleivių vežimo iki šiukšlių surinkimo, kelių valymo, kelių priežiūros ir konteinerių gabenimo. Dėl mažesnio kabinos pločio (2,1 metro), didelio posūkio kampo (52 laipsnių) ir geriausio savo klasėje apsisukimo spindulio (tik iki 11 metrų su 2790 mm važiuoklės bazės modeliu) jis yra nepriekaištingas jūsų verslo partneris.

MIESTUI PATINKANTIS SUNKVEŽIMIS – <span style="color:#0492D0;">KIEKVIENO VERSLO PARTNERIS</span>

3 FAKTAI APIE NAUJĄJĮ IVECO EUROCARGO


- 8 %
mažesnės degalų sąnaudos miesto sąlygomis

Variklio galia nuo
160 iki
320 AG

Kėbulo ilgis nuo
4265 iki 10 175 mm

EKOLOGIJA. <span style="color:#0492D0;">NATŪRALUS SPRENDIMAS APLINKAI</span>

EKOLOGIJA. NATŪRALUS SPRENDIMAS APLINKAI

SGD (Suspaustos gamtinės dujos) yra mažiausiai aplinką teršiantys degalai rinkoje. IVECO SGD (suslėgtų gamtinių dujų) variklio išmetamosiose dujose mažiau NOx teršalų, nėra švino junginių ir 95 % mažiau kietųjų dalelių, palyginti su dyzeliniu varikliu. Šio automobilio eksploatacinės ir krovumo savybės yra tokios pat kaip ir modelių su dyzeliniais varikliais. Eurocargo Natural Power ypač puikiai jaučiasi dideliuose miestuose: dėl mažos taršos jam galima važinėti riboto eismo zonose, o dėl tylaus variklio darbo jis puikiai tinka darbui naktimis (PIEK sertifikatas).


ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ APIE NAUDOJIMĄ KOMUNALINIAM TRANSPORTUI

GERIAUSIOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS, MAŽESNĖS DEGALŲ SĄNAUDOS

Naujajame Eurocargo montuojami Tector 5 keturių cilindrų 4,5 litro ir Tector 7 šešių cilindrų 6,7 litro dyzeliniai iki 320 AG varikliai. Sukurtas taip, kad geriausiai dirba mažesniais sūkiais, todėl sumažina bendrąją nuosavybės kainą (TCO).
Gaminami ir modeliai su 204 AG SGD varikliu.

GERIAUSIOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS, <span style="color:#0492D0;">MAŽESNĖS DEGALŲ SĄNAUDOS</span>
New EUROCARGO IVECO

DAUGIAU ERDVĖS KOMFORTUI​​​

Eurocargo yra geriausias sprendimas jūsų gyvenimui ant ratų palengvinti: jame įrengta vairo valdymo sistema, daiktadėžės, pakabinimo strypas su kabliu ir ypač patogi vairuotojo sėdynė su oro pagalve. Puikiai tinkantis eksploatuoti miesto sąlygomis naujasis Eurocargo užtikrina lengvą PERĖJIMĄ IŠ VIENOS KABINOS PUSĖS Į KITĄ: dėl tiesinės prietaisų skydelio konstrukcijos ir kompaktiško variklio tunelio vairuotojas iš automobilio gali išlipti pro bet kurią kabinos pusę.

​ ​
​ ​
Eurocargo TCO