​Partneris, kuriuo galite pasitikėti

​Tvirtas ir patikimas

​Naujasis 2015 Eurocargo sunkvežimis traukia klientus dėl savo patikimumu bei tvirtumu: šios dvi savybės prasideda jau nuo važiuoklės, skirtos  sunkiems kroviniams ir sukurtos taip, kad būtų ilgaamžė ir pritaikyta didesniems iššūkiams (pvz. nesubalansuotiems kroviniams ar staigiam krypties pakeitimui).

Kad prisitaikytų prie bet kokio tipo užduoties, naujasis Iveco Eurocargo sunkvežimis turi ne vieną skirtingą pakabą: parabolinę, pusiau elipsinę daugiasluoksnę lingę bei pneumatinę pakabą. Pneumatinės pakabos, valdomos ECAS (elektroninio valdymo pneumatinės pakabos) sistema, garantuojančia stabilią transporto priemonės padėtį nepriklausomai nuo krovinio lygmens. Jas galima įtaisyti prie užpakalinės ašies arba prie abiejų ašių.

Priekinė ir galinė ašys  bei stabdymo sistema garantuoja ilgalaikį mechaninių charakteristikų patikimumą. Stabdymo sistema yra pneumatinė-hidraulinė esant 6-10 tonų diapazonui bei visiškai pneumatinė esant 11-19 tonų diapazonui. Visuose 4x2 modeliuose are įtaisyti standartiniai diskiniai stabdžiai.

Kartu su  HI-SCR technologija pradėta naudoti išmetamųjų dujų sklendė, kuri skirta greitam tinkamos išmetamųjų dujų temperatūros palaikymui.  Šis prietaisas taip pat padeda gerinti variklio stabdymo galią (taip pagerindamas bendrą transporto priemonės stabdymo galią).

Naujasis Eurocargo
Brošiūra