IVECO koncernas įkurtas 1975:
ŠVĘSKIME 40 METŲ KELIĄ KARTU!

IVECO: 40 metų meistriškumo ir 150 metų patirties

IVECO švenčia 40 metų jubiliejų. Tai svarbi data koncernui, kuris suformavo pasaulinio komercinio transporto istoriją.

Savo sprendimus rinkai įmonė pirmą kartą pasiūlė 1975 m. Tada kompaniją sudarė penkių įmonių sąjunga su daugiau kaip 150 metų patirtimi pramoninių transporto priemonių (Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic ir OM) kūrime ir gamyboje.
Įsigijusi, susijungusi ir suformavusi tarptautines bendras įmones IVECO tapo viena didžiausių pasaulyje kelių transporto paslaugų įmone.
Turėdama patirties ir žinių kompanija gali geriausiai susidoroti su technologinėmis naujovėmis ir pasigirti geriausiais gamybos bei verslo rezultatais svarbiausiose industrializuotose ir naujai atsirandančiose panašiose rinkose.

Šiandien IVECO gamyklos veikia Europoje, Kinijoje, Australijoje, Brazilijoje ir Afrikoje. Filialų galima rasti daugiau kaip 160 šalių.
Daugybę išsikeltų tikslų IVECO ​sėkmingai pasiekė dėl nuolatinių technologinių naujovių. Tarp šių pasiekimų yra 2013 m. tarptautinis metų sunkvežimio apdovanojimas skirtas Stralis ir 2015 m.tarptautinis metų furgono apdovanojimas skirtas Daily.

Keturiasdešimt sėkmės metų ir 150 metų darbo petys petin su klientais ir atstovais, džiaugiantis aukštais pasiekimais pasaulio kelius užvaldžiusių transporto priemonių srityje. Kompanijos tikslas - patikimas, technologiškai pažangus ir ekologiškas transportas.​