​Regeneracija? Ačiū, ne

​Hi-SCR padeda visiškai sumažinti priežiūros sąnaudas

​Naujasis Eurocargo sunkvežimis yra vienintelis Euro 6 savo kategorijoje, kuriame pritaikytas vienintelis papildomo apdorojimo įtaisas išmetamosioms dujoms: HI-SCR sistema su pasyviu DPF (išskirtinė IVECO savybė). Inovatyvus sprendimas, kurio dėka mažinamos sąnaudos, perkaitimas bei techniniai sustojimai. 

HI-SCR yra paprasta, lengva, efektyvi ir aplinką tausojanti sistema

- nereikalinga didelė vėsinimo sistema (dėl to nekeičiama transporto priemonės struktūra)
- naudojama mažiau komponentų (ir mažiau keičiamų dalių), lyginant su konkurentais
- sveria žymiai mažiau nei EGR+SCR sprendimas, kuris naudojamas didžiojoje dalyje konkurentų gaminamų transporto priemonių
- garantuoja mažesnes kuro sąnaudas, lyginant su  EGR+SCR versijomis

HI-SCR yra vienintelė emisijos valdymo sistema, nekeičianti degimo proceso – kadangi ji veikia imdama švarų orą, o ne atliekant pakartotinę išmetamųjų dujų  cirkuliaciją. Tai reiškia, jog degimo temperatūra išlieka aukšta ir sumažinamas susidarančių kenksmingų dalelių kiekis, nenaudojant aktyvaus DPF.  Priverstinės regeneracijos problemos pašalinamos joms net neprasidėjus.

Tai svarbiausias privalumas, ne tik dėl to, jog taip padidinamas patikimumas, tačiau dar ir todėl, kad ši sistema leidžia nevaržomai naudotis tokiomis jautriomis vietomis kaip tuneliai, oro uostai, laivai bei požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, kur dėl aktyvios regeneracijos palaikoma aukšta temperatūra kelia riziką.

Naujasis Eurocargo
Brošiūra