​Efektyvus partneris bet kokiai užduočiai

​Trijų skirtingų tipų vairuotojo kabinos, pritaikytos bet kokiam darbui

​Nuo pristatymo iki statybų, nuo užšaldytų medžiagų gabenimo iki  išvežiojimų po miestą, naujasis  2015 Eurocargo sunkvežimis yra pats universaliausias savo kategorijoje – ir turi lengviausiai montuojamą kėbulą. Ant iš aukštos takumo ribos plieno pagaminto važiuoklės karkaso galima montuoti nuo  4265 iki 10,175 mm ilgio kėbulus; šoninės detalės eina lygiagrečiai per visą ilgį ir iš anksto sukonstruotos siekiant supaprastinti antstato surinkimą.

Naujajame Iveco Eurocargo siūlomi trys skirtingi vairuotojo kabinų tipai: jų universalumas pritaikytas bet kokio darbo poreikiams:

- Dieninė kabina pasižymi geriausiu viso kūno pločio ir ilgio balansu ir yra tinkamiausia kasdieniam darbui didesniuose miestuose.
- Miegamoji kabina galima esant standartiniam ar aukštų lubų variantui; ji skirta miegojimui ir turi vieną  arba du gultus. Dviejose apšviestose dėžėse (prieinamose tiek iš vidaus, tiek iš išorės) yra 260 litrų papildomos vietos efektyviam krepšių ar įrankių laikymui. Išorines dureles galima atidaryti naudojant elektrinį valdymą.
- Dviguba kabina (su standartiniu stogu) skirta viso ekipažo plius įrankių bei įrangos vežimui. Joje be vairuotojo gali tilpti šeši keleiviai; ji ypatingai tinkama naudoti teikiant statybų bei gaisrų prevencijos paslaugas.

Iš viso naujasis Eurocargo turi 11,000 gamyklinių variantų, kuriuos sudaro skirtingos jo gaminių kombinacijos: dviejų tipų pavaros, 14 didžiausios pakrautos transporto priemonės masės lygių, 12 pavarų dėžių, 15 ratų bazių bei trys vairuotojo kabinos tipai su dviem stogų variantais – be to, platus pakabų sistemų, ašies santykių, ašių bei  galios perdavimo velenų (PTO) (iki 1100 Nm) pasirinkimas.

 


Naujasis Eurocargo
Brošiūra