​Ekologija ir CNG

​Natūralus aplinkosauginis sprendimas

​Siekiant ekologiškumo, naujasis Iveco Eurocargo sunkvežimis pagerina savo alternatyvaus kuro diapazoną naujuoju  Eurocargo Natural Power CNG (suslėgtų gamtinių dujų) varikliu.

Būdama rinkos lyderė nuo 1995 m., iš viso ligi šiol pardavusi daugiau nei 13,000 sunkvežimių Europoje, bendrovė IVECO yra vienintelis gamintojas, siūlantis pilną CNG modelių liniją krovinių bei keleivių gabenimui.

Lengvos, vidutinės bei sunkiosios transporto priemonės, darančios nedidelį poveikį aplinkai, dabar yra naujieji etalonai ekologijos srityje.

Suslėgtos gamtinės dujos yra mažiausiai aplinkai žalingas prekyboje esantis kuras: vienintelė reali alternatyva automobilių dyzeliniam kurui, pardavinėjama daugiau nei 3500 platinimo vietų Europoje.

IVECO CNG variklio emisijos pasižymi sumažintu azoto suboksido (NOx) kiekiu, visišku švino dalelių ir aromatinių angliavandenilių nebuvimu bei 95% mažesniu kenksmingųjų dalelių kiekiu lyginant su dyzeliu. Šios eksploatacinės savybės jau dabar yra geresnės nei Euro VI standartas, etapai B + C.

Kadangi suslėgtos gamtinės dujos (CNG) Europoje kainuoja šiek tiek pigiau nei dyzelis, klientai savo išlaidas gali sumažinti iki 25%.

Galimos naujojo Eurocargo Natural Power 11 - 16 tonų versijos, su šešių cilindrų varikliu, padidintu 750 Nm sukimo  momentu bei  didesne 204 Hp atiduodamąja galia, naudojamu kartu su 9-greičių rankine ar automatine pavarų dėže su sukimo momento keitikliu. Šios transporto priemonės funkcijos bei transportavimo galia yra identiška kitoms versijoms: cilindrai įtaisyti šalia šoninių detalių, tad neužima krovinio vietos. Maksimalus atstumas 400 km. 

Naujasis Eurocargo Natural Power ypač tinkamas dideliuose miestuose – dėl savo mažų emisijų jis gali važiuoti apriboto transporto zonose, o dėka savo tylaus veikimo  (5 dB tylesnio nei dyzelinio variklio) jis yra idealus važiavimui naktį.

Naujasis Eurocargo
Brošiūra