​NAUJASIS Daily. NAUJA MIKROAUTOBUSŲ KARTA

 • Tai mikroautobusas, atitinkantis išsamius keleivinio transporto kategorijai keliamus reikalavimus

 • Naujojo Daily Mikroautobuso variantas sujungia bei iš naujo išryškina patogumą, stilių bei aukštas charakteristikas. Naujųjų Daily mikroautobusų kategorija yra ekstensyvesnė, efektyvesnė ir patrauklesnė tiek vairuotojams, tiek keleiviams, nes visiškai perdarytas dizainas ir atitinka vis didėjančius vartotojo reikalavimus.

  Universalumas yra pagrindinis naujojo Daily mikroautobuso privalumas, nes visapusiški variantai atitinka įvairius keleivinio transporto kategorijai keliamus reikalavimus:

  minibus „Daily Tourys“: kompaktiškai sukomplektuota prabangi turistinė transporto priemonė.

  minibus „Daily Line“: tarpmiestinėms kelionėms puikiai tinkanti transporto priemonė.

  minibus „Daily Citys“: transporto priemonė, specialiai pritaikyta mažų miesto ir priemiesčio rajonų transporto srautui.

  Naujasis Daily mikroautobusas siūlo lengvojo automobilio lygio ergonomiką ir patogumą vairuotojui, derinant viską su įvairiais tik keleivių patogumui sukurtais stiliaus ir techniniais sprendimais.

  minibus Nauja oro kondicionavimo ir paskirstymo sistema

  minibus Naujos keleivių patogumo ir saugos parinktys

  minibus Nauji visus reikalavimus atitinkantys puošnumo lygiai

  Naujojo Daily mikroautobuso kategorija aprūpinta F1C 3,0 litrų dyzeliniais ir suslėgtųjų gamtinių dujų (CNG) varikliais. Norint atitikti „Euro VI“ išmetamųjų teršalų standartus, dyzeliniai varikliai pateikiami su atrankinės katalizės redukcijos (SCR) technologija. Ji užtikrina aukštas eksploatacines savybes ir mažas degalų sąnaudas. Visa tai užtikrinama ir kitai autobusų kategorijai.

  Viena iš pagrindinių naujų dalių yra naujojo Daily mikroautobuso, pirmaujančio savo kategorijoje, sveriančio 6,1 tonos, turinčio ilgą važiuoklės bazę (4 100 mm), variantas. Jame gali tilpti iki 22 keleivių be vairuotojo ir gido (didžiausias skaičius transporto priemonei šioje kategorijoje). Palyginti su pirmtaku (jo erdvė bagažui padidinta iki 2,5 m3 tūrio), šis variantas taip pat pasižymi 30 proc. didesne vieta bagažui. 

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt