​Eurocargo. Paslaugos

Naujasis Eurocargo yra kur kas daugiau nei automobilis: tai gabenimo sprendimas, siūlantis puikų gaminio ir paslaugų derinį. IVECO atsakingai dirba su savo klientais, turi daug specialistų, kurie išmano transporto įmonių reikalavimus. IVECO techninės priežiūros centrai suteikia gamintojo kokybę, užtikrina meistrišką specialistų, kurie kaip niekas kitas išmano Eurocargo teikiamas paslaugas, darbą.


PASLAUGOS KLEINTAMS

ELEMENTS techninės priežiūros ir remonto sutartys siūlo pritaikytas pagalbos programas, kurios užtikrina, kad jūsų automobilis išliks visiškai techniškai tvarkingas ir, laikui bėgant, išsaugos savo vertę. Kiekvienas paslaugų paketas lengvai pritaikomas kliento reikalavimams ir poreikiams, užtikrinamos jo reikmes atitinkančios paslaugos.


PAGALBA VISĄ PARĄ (ASSISTANCE NON STOP)

Tai pagalbos kelyje paslauga, padedanti jums tęsti kelionę, – tereikia vieną kartą paskambinti. IVECO klientų aptarnavimo centras atsako į skambučius 10 kalbų, 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę, susisiekia su artimiausiu jums IVECO techninės priežiūros centru, kuris padės vėl grįžti į kelią.

 

SPECIALISTŲ CENTRAS (EXPERT CENTER) 

Tai visų IVECO automobilių nuotolinės pagalbos centras. Specialūs diagnostikos ir remonto įrankiai, pvz., E.A.S.Y. ir jo priedai, užtikrina efektyvią ir greitą pagalbą netgi tuomet, kai jos reikia kitame pasaulio krašte.

 

ORIGINALIOS IVECO DALYS (IVECO GENUINE PARTS)

Tai originalios dalys, kurios ilgai apsaugo Eurocargo ir palaiko optimalias automobilio savybes bei efektyvumą. IVECO žino jūsų laiko vertę. Štai kodėl sukūrėme modernią ir veiksmingą originalių atsarginių dalių tiekimo ir paskirstymo sistemą, kuri užtikrina šių dalių papildymą įgaliotuose techninės priežiūros centruose visoje Europoje kasdien ir visą parą.Su IVECO ACCESSORIES automobilį galite prisitaikyti pagal poreikius ir pagerinti jo įrangą, dizainą, saugą bei komfortą. Priedų kataloge siūlomas didžiulis įvairių prekių asortimentas, kuris patenkins jūsų praktinius, stilistinius ir aerodinaminius reikalavimus.

 

IVECO MERCHANDISING siūlo didžiulį įvairių prekių asortimentą tiek verslui, tiek laisvalaikiui: nuo drabužių ir priedų iki sumažintų mažos, vidutinės ir didelės bendrosios masės automobilių modelių. Galite pasidalinti IVECO prekės ženklu papuoštais daiktais su savo šeima ir draugais, naršydami prekių katalogą svetainėje www.ivecostore.com.


IVECO CAPITAL

IVECO CAPITAL yra mūsų finansinių paslaugų įmonė. Kartu su „Nordea Finance Leasing Solutions“ ji siūlo visą finansinių paslaugų spektrą, automobilių nuomos ir išperkamosios nuomos sprendimus, kai padengiamos techninės priežiūros ir remonto, draudimo ir pratęstos garantijos išlaidos. Visas mūsų finansavimo programas galima pritaikyti kliento reikalavimams ir automobilio tipui, įskaitant naujus, naudotus ar net automobilius su specialia įranga. IVECO CAPITAL padeda klientams pasirinkti tinkamą finansinę paslaugą pagal ekonominius ir biudžetinius jų įmonių poreikius. Daugiau informacijos jums suteiks IVECO prekybos atstovai.

Naujasis Eurocargo
Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt