​Telematika - Naujasis Eurocargo 2015 - Iveco

​Iveco UTP (Vieninga telematikos platforma)

​'Naujasis Iveco Eurocargo sujungia telematiką bei sunkvežimius. Planšečių, navigacijos sistemų bei išmaniųjų telefonų modeliai keičiasi itin greitai.

Ir tai dar ne viskas: juose laikomi vis didėjantys asmeninės informacijos kiekiai. Būtent dėl to vietoje specialios sąsajos naujasis Eurocargo sunkvežimis yra iš anksto pritaikytas sklandžiam bet kokio vairuotojo pasirinkto prietaiso prijungimui.

Prietaisų skydelis pritaikytas universalaus prievado prijungimui; prie šios jungties yra du 5 V USB kištukiniai lizdai.

Ryšio išsaugojimas važiuojant reiškia, jog galite ir toliau bendrauti  su likusiu pasauliu: šiais laikais tai yra būtina darbo priemonė, kurią naujasis Eurocargo ir siūlo savo klientams.

Dėka IVECO UTP (Vieningos telematikos platformos) telematikos įrenginio (Telematics Box), kuris nuo šiol naudojamas kaip gamyklinė parinktis, naujasis Eurocargo sunkvežimis yra iš anksto pritaikytas nuotoliniam ryšiui bei telematikos paslaugų palaikymui:

- pagrindinės telematikos paslaugos (GPS padėties nustatymo aptiktis, geografinio apribojimo funkcija (Geo-fencing), laikmatis ant vairo, tachografas/sąnaudos/vairuotojo įvertinimo duomenų perdavimas)
- individualizuotos telematikos paslaugos (pristatymo valdymas, informacija apie eismą, pranešimai, vairavimo instrukcijos).

Naujasis Eurocargo
Brošiūra