IVECO T-WAY
VAŽIUOKITE KITAIP NEI IKI ŠIOL

IVECO T-WAY
VAŽIUOKITE KITAIP NEI IKI ŠIOL

IVECO T-WAY
– tai transporto priemonė, tinkanti sunkiausioms misijoms ekstremaliausiomis sąlygomis. Joje puikiai dera tvirtumas, patikimumas ir patogumas, todėl ji puikiai patenkins jūsų poreikius ir net viršys lūkesčius produktyvumo, naudingosios apkrovos ir saugumo srityse. Jau legendiniu tapęs važiuoklės ir komponentų tvirtumas atlaikys ekstremalias bekelės misijas pasirinkus rinkoje pirmaujančią 40 tonų bendro svorio transporto priemonę.

HI-TRACTION
sistema, pažangūs inžineriniai ir technologiniai sprendimai nuolat patikimai užtikrina aukštą našumą sunkiausiomis bekelės ir oro sąlygomis.

IVECO T-WAY
vairuotojas, atsisėdęs į naująją kabiną, pritaikytą jo poreikiams, pasijus visiškai kitaip nei anksčiau. Viduje integruotos pažangiausios naujosios IVECO WAY serijos technologijos, užtikrinančios itin patogią ir saugią aplinką. Pažangios ryšio funkcijos leidžia naudotis daugybe paslaugų, kurios palengvina vairuotojo gyvenimą ir maksimaliai padidina transporto priemonės darbo laiką.

Patikimiausias ir produktyviausias sunkusis sunkvežimis statybvietėje IVECO T-WAY yra nesustabdomas ir gali įveikti sunkiausius iššūkius.

T-Way

NAUJAS FUNKCINIS DIZAINAS

Kabina buvo visiškai pertvarkyta, daugiausia dėmesio skirta funkcionalumui, kad vairuotojas galėtų lengviau atlikti kasdienes užduotis, naudotis funkcijomis, kurios pagerina matomumą, apsaugo nuo purvo ir daug daugiau. Nauja konstrukcija taip pat labiau pritaikyta techninės priežiūros ir remonto darbams, todėl lengviau keisti komponentus. Važiuoklės išdėstymas iš esmės peržiūrėtas ir paruoštas modifikuoti.
GERESNĖS GYVENIMO IR VAIRAVIMO SĄLYGOS

Sukurta vairuotojui
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GYVENIMO IR DARBO APLINKA
Aukščiausios klasės vairavimo komfortas

Visa vairuotojo zona sukurta siekiant užtikrinti geriausią vairavimo aplinką su išskirtine ergonomika, valdymo išdėstymu, daugiau vietos ir puikiu matomumu. Kiekviena detalė buvo kruopščiai apgalvota, kad atitiktų vairuotojo lūkesčius kelyje.


Išskirtinė ergonomika

Aptraukite sėdynes odos ar audinio apmušalais ir mėgaukitės prabangiu komfortu. Rinkitės minkštą arba odinį klasikinės arba išskirtinio plokščio pagrindo formos vairą.


MOBILUMAS IR SAUGUMAS

Nebaisūs jokie keliai
​​​IVECO T-WAY - FLESSIBILITÀ

JUDRUMAS IR SAUGUMAS VISOSE VIETOVĖSE

IVECO T-WAY turi daugybę funkcijų bet kokio tipo misijai nepriekaištingai atlikti ir užtikrina pastoviai aukštą produktyvumą ant bet kokio reljefo ir be kokiomis sąlygomis. Misiją užbaigsite efektyviai ir pagal aukščiausius saugos standartus tiek kelyje, tiek bekelėje.


HI-TRONIX PAVARŲ DĖŽĖ SU BEKELĖS FUNKCIJOMIS

Pasirinkę 12 ir 16 greičių automatinę HI-TRONIX pavarų dėžę, galėsite naudotis begale funkcijų, tokių kaip supimo, bekelės ir šliaužimo režimai bei 4 atbulinės eigos pavaros. Šios funkcijos leis be vargo susitvarkyti su sudėtingiausiomis užduotimis bekelėje.

VISIŠKAI MODULINĖS PAKABOS KONCEPCIJA

Siekiant, kad IVECO T-WAY būtų maksimaliai lankstus, leidžiama rinktis pneumatinę mechaninę pakabą (abi gali būti parabolinės ir pusiau elipsinės).

SVORIO PASKIRSTYMAS PRIEKYJE IR GALE

IVECO T-WAY asortimentą sudaro transporto priemonės, kurių svoris paskirstytas tiek priekyje, tiek gale, todėl visada rasite ką nors savo misijai – net pačiai sudėtingiausiai.

STABDŽIŲ CHARAKTERISTIKOS IR SAUGOS PATOBULINIMAI

Nauja EBS sistemos architektūra kartu su diskiniais visų ratų stabdžiais labai pagerino transporto priemonės eksploatacines savybes, o drauge ir vairuotojo, transporto priemonės bei kitų eismo dalyvių saugumą.​​​IVECO T-WAY - FLESSIBILITÀ

HI-TRACTION – KAS TAI?

HI-TRACTION sistema automatiškai įsijungia ir dar labiau padidina hidraulinį priekinių ratų sukibimą, kai reikia stabilizuoti galinės ašies slydimą ant slidaus paviršiaus. Gaunate visus privalumus, kuriuos suteikia visais ratais varoma važiuoklė: sukibimą, manevringumą ir vairavimo saugumą.


HI-TRACTION – KAIP TAI VEIKIA?

  1. HI-TRACTION sistemą galima aktyvuoti kabinoje esančio mygtuko paspaudimu, perjungiant iš „Neaktyvi“ į „Parengta įjungti“.

  2. Sistema veikia fone ir yra parengta aktyvuoti, kai reikia.

  3. Prireikus, sistema automatiškai persijungia į režimą „Aktyvi“ ir užtikrina priekinių ratų sukibimą, jei paslysta galinė ašis..

  4. Sistema išjungiama, kai:
    - vairuotojas paspaudžia kabinos mygtuką;
    - transporto priemonė grįžta į įprastas važiavimo ir greičio sąlygas;
    - alyvos temperatūra hidraulinėje grandinėje viršija 90 °C.

„Boost“ režimas įjungiamas kiekvieną kartą pajudėjus iš stovimos padėties (nuo 0 iki 3 km per val.), kad pagerėtų sukibimas ir sumažėtų sankabos dėvėjimasis.

PRIEKINĖS AŠIES SUKIMO MOMENTAS GALI PASIEKTI IKI 12 500 NM.
SU „BOOST“ REŽIMU TRAUKA BUS PAKANKAMAI DIDELĖ BET KOKIAI SITUACIJAI
FUNKCIJA NETGI PADĖS PAJUDĖTI IŠ VIETOS.

  
PRIEKINĖS AŠIES MAKS. SUKIMO MOMENTAS       iki
  
12.500 Nm
  
SISTEMOS SVORIS      apie
  400 kg
  
AKTYVAVIMO DIAPAZONAS      0-45 km per val.
  
PAVARŲ PERJUNGIMAS     AUTOMATINIS
  
GALIOS PERDAVIMO ĮRENGINYS     VARIKLIO GALIOS PERDAVIMO ĮRENGINYS
  UNIVERSALUMAS

Sukurta pagal jūsų reikalavimus
PASIRINKITE UŽDUOTĮ
BETONO MAIŠYKLĖ

IVECO T-WAY važiuoklė sukurta didžiuliams kroviniams bet kokiu keliu gabenti – ant jos galima montuoti didelės talpos betonvežius (iki 12 m3 40 t bendrojo svorio transporto priemonei).


SAVIVARTIS

IVECO T-WAY važiuos visur, kur reikės gabenti didelius krovinius bet kokiomis sąlygomis – nuo metaline danga nedengtų kelių iki ekstremalių bekelės vietovių, bet kokiomis oro sąlygomis ir atšiaurioje aplinkoje.


KRANAS IR PLATFORMA
Ant IVECO T-WAY galite montuoti bet kokio tipo kraną nuo bortinio iki platforminio. Transporto priemonės tvirtumas ir modulinė konstrukcija leidžia montuoti kranus kabinos gale, per vidurį arba transporto priemonės gale, neprarandant stabilumo.

ASENIZATORIUS

​IVECO T-WAY yra optimaliai pritaikytas asenizatoriui montuoti ir suteikia visas reikalingas funkcijas. Šiai užduočiai būtina didelė galia, todėl naujasis nepriklausomas galios perdavimo įrenginys išvysto didžiulį sukimo momentą iki 2300 Nm.


MIŠKOVEŽIS

IVECO T-WAY yra pakankamai galingas ir turi funkcijas, kurios idealiai tinka medienai krauti, gabenti ir iškrauti be jokio vargo. Jis patogiai gabens jūsų rąstus per miškus ir keliais iki pat tikslo. Šiai iš įvairių aspektų susidedančiai misijai užtikrinti sukurti galingi varikliai, tvirta važiuoklė, atlaikanti didelį krovumą, ir hidrostatinė pavara. Naudodamiesi HI-TRACTION, būsite tikri, kad užteks sukibimo vežant didesnį krovinį. Važiuoklė lengvesnė už varomą visais ratais ir suteikia neprilygstamą sukibimą purviname kelyje (net ir iškrovus transporto priemonę). Taip pat galima užsisakyti naująją „Creep“ funkciją, kuri visiškai atjungia transmisiją ir leidžia transporto priemonei važiuoti naudojant tik hidrostatinę energiją.

 

SAVIVARTIS SU PUSPRIEKABE

6x4 konfigūracijos IVECO T-WAY traktoriai sujungia geriausias degalų taupymo ir aukščiausios kokybės naujosios kabinos technologijas. Šios savybės suteikia pasitikėjimo lengvai susidoroti su sunkiausiomis darbo sąlygomis, drauge užtikrinant aukštą produktyvumą, saugumą ir mažas bendras nuosavybės išlaidas..

 

BETONVEŽIS (SU SIURBLIAIS, MAIŠYTUVU AR MAIŠYMO SIURBLIAIS)

IVECO T-WAY galėsite pritaikyti visiems darbui su betonu keliamiems reikalavimams, naudodami paprastą betono maišytuvą, siurblius arba maišymo siurblius. Įdiegus visus galios perdavimo įrenginius įvairiose transporto priemonės padėtyse, bus galima atlikti bet kokią užduotį, kuriai reikalingas didesnis nei 2000 Nm sukimo momentas.

 

KOMUNALINĖS PASLAUGOS

Didelis konfigūracijų pasirinkimas ir ypatingas universalumas reiškia, kad IVECO T-WAY tiks įvairiausių darbų reikalavimams – nuo kelio dangos atnaujinimo iki sniego valymo, nuo atliekų surinkimo iki kelio paslaugų.

DIDŽIAUSIA JĖGA KLASĖJE

Varikliai
IVECO T-WAY - Engine
VARIKLIAI

IVECO T-WAY turi didelį Euro VI dyzelinių variklių asortimentą, kuris tiks visoms reikmėms. Varikliai su dviem darbinio tūrio ir galios konfigūracijomis nuo 340 iki 510 AG užtikrina didesnę galią nei kiti šios klasės varikliai.


DYZELINIŲ VARIKLIŲ ASORTIMENTAS


Variklis CURSOR 9 CURSOR 13
DARBINIS TŪRIS (litrais) 8.7 12.9
GALIA (AG ir sūk. per min.) 340 @1655–200 360 @1530–2200 410@ 1370-1900 450@ 1440-1900 510 @1560-1900
SUKIMO MOMENTAS (AG ir sūk. per min.) 1400 @1100–655 1650 @12001530 2100 @900-1370 2200 @970-1440 2300 @900-1560
PAPILDOMO VALYMO SISTEMA HI-SCR HI-SCR
IŠMETALŲ STANDARTAS Euro VI Euro VI

RINKTIS

Jūsų konfigūracija

KABINOS


IVECO T-WAY kabinų asortimente netrūksta variantų įvairioms misijoms: AT miegamoji kabina su žemu ar vidutinio aukščio stogu ir AD trumpoji kabina su žemu stogu.

Modulinis, įvairioms sąlygoms pritaikytas IVECO T-WAY su dideliu funkcijų ir dalių asortimentu, tvirta konstrukcija ir mažu svoriu sukuria itin lanksčias galimybes pritaikyti transporto priemonę konkretiems įvairių darbų reikalavimams.

 

 

 

PASTABA

(1) Apytikslės vertės; gali keistis priklausomai nuo pakabų, surinkimo kintamųjų ir suapvalinimo.        
(2) Galima rinktis viršutinę platformą.

AT kabina

Apatinės platformos ilgis 1 950 mm, plotis 540 mm

Viršutinės platformos ilgis 1 850 mm, plotis 680 mm

IVECO ON

Naujas integruotų paslaugų ir sprendimų pasaulis

IVECO ON – tai naujas integruotų paslaugų ir transporto sprendimų pasaulis, kurį sukūrė IVECO, kad padėtų jūsų įmonei tapti konkurencingesnei, pelningesnei, tvaresnei ir lengviau valdomai.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

IVECO T-WAY: važiuokite kitaip nei iki šiol