​Patogus mobilusis biuras

​Naujas komforto ir ergonomikos lygis

​Naujajame Eurocargo sunkvežimyje pasiektas naujas komforto ir ergonomikos lygis.

Vaire esantys valdikliai leidžia vairuotojui visiškai saugiai naudotis radiju bei telefonu. Šiame sunkvežimyje taip pat  yra nauji, ergonomiškesni valdikliai klimato kontrolei, šviesoms bei automatinei pavarų dėžei valdyti.

Naujajame Iveco Eurocargo sunkvežimyje visi daiktai turi savo vietą ir yra ranka pasiekiami: dabar yra daugiau skyrelių daiktams ir dokumentams laikyti, specialūs skyreliai kortelėms bei pakabinimui skirtas skersinis galinėje kabinos sienoje.

Šoninėje vairuotojo daiktadėžėje yra du praktiški butelių laikikliai,  12 V elektros kištukinis lizdas bei suslėgto oro linijos parinktis.

Naujasis Eurocargo sunkvežimis išties yra mobilusis biuras. Šiame naujajame mobiliame biure su 20 litrų talpa (galimas su sėdyne vienam keleiviui) galima naudoti nešiojamą kompiuterį ar planšetę; jame taip pat yra lemputė skaitymui ir šoninės kišenės daiktų laikymui bei dvi USB jungtys elektroninių įrenginių krovimui. Patogią darbo vietą taip pat galima pasidaryti atidarius viršutinį daiktadėžės dangtį.

Naująjį dizainą kabinoje  atspindi ir elektra suvirinta medžiaga aptrauktos sėdynės; esant poreikiui galima užsakyti naują „didelio komforto“ pneumatinę vairuotojo sėdynę, su pilnai reguliuojamu nugaros atlošu, reguliuojamo aukščio saugos diržais, dvigubo tankumo apmušalais, šildymu bei vėdinimu.

Atrama rankoms yra priedas, esantis visose pneumatinėse sėdynėse.

Nepamainomas atliekant transportavimo užduotis mieste, naujasis Eurocargo sunkvežimis leidžia lengvai pasiekti reikiamus objektus vairuotojo kabinoje. Išilginis prietaisų skydelis bei kompaktiški variklio tunelio matmenys leidžia vairuotojai lengvai išlipti iš sunkvežimio tiek pro dešinę, tiek pro kairę pusę.

Naujasis Eurocargo
Brošiūra