IVECO ON: NAUJAS PASLAUGŲ IR SPRENDIMŲ PASAULIS

IVECO ON – tai naujas IVECO integruotų paslaugų ir transporto sprendimų pasaulis, skirtas padėti jūsų įmonei tapti konkurencingesnei, pelningesnei, tvaresnei ir lengviau valdomai. Tai lankstus pasiūlymas, kurį galima pritaikyti pagal jūsų įmonės reikalavimus ir veiklą: nuo jungtinių paslaugų transporto priemonių potencialui didinti iki visiško pritaikytų antrinės rinkos sprendimų rinkinio, kuriuo galėsite naudotis visą kelionės laikotarpį! IVECO yra jūsų pusėje ir teikia apčiuopiamos naudos jūsų įmonei pasirinkus vieną iš toliau pateiktų paslaugų pasiūlymų:

FLEET: Skirtas automobilių parkui valdyti stebint transporto priemonių degalų sąnaudas ir vairuotojus, planuojant jų veiklą, optimizuojant maršrutus ir siunčiant užsakymus.

UPTIME: Užtikrina, kad transporto priemonė visada būtų kelyje, numato gedimus ir padeda jų išvengti. Visada galėsite pasinaudoti mūsų teikiama pagalba kelyje.

CARE: Skirtas ramiam darbui, žinant, kad pasirūpinsime jumis, jūsų vairuotoju ir jūsų transporto priemonėmis kelyje. Jūsų transporto priemonės bus stebimos, gausite ataskaitas, todėl visą dėmesį galėsite skirti savo darbui.

MAINTENANCE & REPAIR: Skirtas specializuotai pagalbai, reikia pasirinkti iš mūsų siūlomų pritaikytų paslaugų sutarčių.

PARTS: Užbaikite IVECO ON pasiūlymą rinkdamiesi originalias „IVECO“ dalis ir priedus.


VISADA PATIKIMOS PASLAUGOS IR SPRENDIMAI.

IVECO ON - SERVICES AND PARTS


Jūsų automobilių vairuotojai ir degalų sąnaudos yra nuolat stebimi

Sumažinkite degalų sąnaudas ir tęskite įmonės veikląIveco On Fleet

Valdykite automobilių parką ir duomenis lengviau ir efektyviau. Galime padėti stebėti transporto priemonių degalų sąnaudas ir vairuotojus, planuoti jų kasdienę veiklą, optimizuoti maršrutus ir išsiųsti užsakymus. Išplėskite automobilių parko administravimo galimybes remdamiesi įžvalgomis apie vairuotojo darbo dienas ir geografinę vietą! Taip pat galite kas ketvirtį gauti mūsų konsultanto nuosavybės išlaidų klausimais patarimų, kurie padės sumažinti degalų sąnaudas ir padidinti transporto priemonės naudojimą.

PASLAUGOS

 • Automobilių parko valdymas
 • IVECO interneto api
 • Profesionāli ieteikumi par degvielas patēriņu (tik sunkiasvorių transporto priemonių asortimentui)
 • Profesionalūs patarimai degalų sanaudų sumažinimui (tik sunkiasvorių transporto priemonių asortimentui) newNIEKADA NEDIRBSITE VIENI

IVECO komanda pasirengusi padėti, kad ir kur bebūtumėte
Suprantame, kad verslas nelaukia.
Naudodami IVECO ON Uptime, galite stebėti ir optimizuoti transporto priemonės darbo laiką. Sukūrėme paslaugų rinkinį, kuriuo galėsite naudotis bet kuriuo metu prireikus išspręsti problemą dėl transporto priemonės. Niekada nebūsite vieni – mūsų klientų aptarnavimo tarnyba padės išlaikyti transporto priemonę kelyje ir suteiks visą reikiamą pagalbą.

PASLAUGOS

 • IVECO Top Care
 • Transporto priemonės stebėjimas ir nuotolinė pagalba
 • Nepertraukiama pagalba su Assistance Non-Stop

Neplanuoti įvykiai?

Neplanuoti įvykiai?

Pasikliaukite IVECO Non Stop – 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę teikiama pagalbos kelyje programaVairuodami jauskitės geriau

Gyvenimas kelyje dar niekada nebuvo toks saugus ir išmanus
Rūpinkitės savo vairuotojais kelyje, teikite jiems ataskaitas apie degalų sąnaudas, padangų slėgį ir vairavimo stilių, kad optimizuotumėte transporto priemonės eksploatavimą ir vairuotojo saugumą.

PASLAUGOS

 • Išmanioji ataskaita
 • Saugaus vairavimo ataskaita new
 • IVECO ON klientų portalas ir programėlė
 • Programėlė Easy WayVISADA ŠALIA

IVECO palaiko jūsų verslą
IVECO įsipareigoja laikui bėgant saugoti jūsų transporto priemonės vertę, našumą ir produktyvumą. Parengėme sprendimus pagal jūsų reikalavimus su individualiai pritaikytomis techninės priežiūros ir remonto sutartimis.

PASLAUGOS

 • Techninės priežiūros ir remonto sutartys “Elements”
 • Mokėjimas už naudojimą new
 • Lanksti priežiūra ir remontasRASKITE TINKAMĄ DALĮ SAVO TRANSPORTO PRIEMONEI

Jūsų transporto priemonė nusipelno geriausioIveco On Parts

IVECO žino, kaip svarbu sumažinti transporto priemonių prastovas ir kuo greičiau grįžti prie darbo. Atsižvelgdama į klientų pasitenkinimą, IVECO nuolat investuoja į augantį atsarginių dalių sandėlių ir logistikos paslaugų tinklą, kad greitai pasiektų jus per efektyviai išplėtotą tiekimo grandinę:
✔︎ Daugiau nei 150 žmonių visoje Europoje rūpinasi skubiu pristatymu
✔︎ 6 sandėliai Europoje
✔︎ Pristatymas visą parą

SU IVECO ON PARTS,
TURĖSITE IDEALŲ SPRENDIMĄ KIEKVIENAI TRANSPORTO PRIEMONE


GENUINE
Originalios, kokybiškos dalys užtikrina, kad IVECO našumas būtų toks pat, kaip pirmą dieną


REMAN
Atnaujintos dalys, užtikrinančios tokias pat eksploatacines savybes, kaip ir naujos


NEXPRO
Antrinės rinkos dalys konkurencingomis kainomis senesnėms transporto priemonėmsPRIEDŲ LINIJA

PRIEDŲ LINIJA

Pagerinkite vairavimo patirtį naudodami didelio asortimento priedus, kuriais optimizuosite komfortą kabinoje ir už jos ribų.Jūsų poreikiams pritaikyti sprendimai

Visiškai integruotų paslaugų rinkinys, suteikiantis geriausias funkcijasSmart Pack ir Premium Pack

Suprantame, kad visos įmonės yra skirtingos.
Štai kodėl sukūrėme skirtingus paketus įvairiems klientų poreikiams ir veikloms. Sutaupykite pinigų, pagerinkite našumą ir supaprastinkite darbą pasirinkę jūsų įmonei tinkantį IVECO ON paketą.

Sužinokite daugiau apie naujas paslaugas, kurias gausite su IVECO DAILY ir IVECO WAY asortimentais!