IVECO S-WAY DUJOMIS VAROMAS MODELIS
NATŪRALUS BŪDAS

IVECO S-WAY DUJOMIS VAROMAS MODELIS
NATŪRALUS BŪDAS

IVECO S-WAY varomas naudojant pačią brandžiausią rinkoje gamtinių dujų technologiją.
Jis pasižymi ypač geromis eksploatacinėmis savybėmis ir maksimaliai išnaudoja mažiausiai aplinką teršiančių šiuo metu prieinamų degalų privalumus. Efektyvumas be kompromisų.

IVECO DEKARBONIZAVIMO VEIKSMŲ PLANAS
IVECO žengė didelį žingsnį į priekį dekarbonizavimo kelyje, įdiegdama CNG (suslėgtų gamtinių dujų) ir LNG (suskystintų gamtinių dujų) krovininių automobilių modeliuose naujas funkcijas, kurios dar labiau sumažina CO2 emisijas ir degalų sąnaudas. Taip IVECO S-WAY tapo tvariu aplinkos draugu ir tvariu lyderiu tolimojo vežimo transporto srityje.

EFEKTYVUS APLINKOS TVARUMAS
IVECO S-WAY gamtinėmis dujomis varomas automobilis maksimaliai išnaudoja mažiausiai aplinką teršiančių degalų privalumus, kad pagerintų oro kokybę mažesniu išmetamų kietųjų dalelių ir NO2 kiekiu ir prisidėtų prie klimato kaitos švelninimo, sumažindamas išmetamo CO2 kiekį 95 % su biometanu. Be to, važiuodamas tyliuoju režimu, šis automobilis prisideda ir prie tylesnės aplinkos su vos 71 dB(A) skleidžiamu triukšmu („Piek“ sertifikatas „Quiet Truck“) – tai puikiai tinka prekėms pristatyti naktį.

IŠORĖS DIZAINAS

Savitas ir funkcionalus dizainas
STILIUS ATITINKA EKSPLOATACINES SAVYBES
Visiškai nauja kabina
Kiekviena detalė buvo kruopščiai kuriama, siekiant maksimaliai pagerinti automobilio aerodinamines savybes: uždarytos visos angos ir plyšiai, kad būtų optimizuotas oro srautas ir sumažėtų degalų sąnaudos.
Po variklio dangčiu sumontuoti naujo modelio varikliai ir susiję komponentai pakelia automobilio ekonomiškumo kartelę ir didina jūsų verslo produktyvumą.
Visiškai naujas buferis
Naujo dizaino buferis pagamintas iš plastiko ir sudėtinių medžiagų, kad atitiktų jūsų specifinės užduoties reikalavimus.
Daugiakomponentis buferis apsaugos jus ir jūsų automobilį, taip pat sutaupys pinigų, nes pakeisti reikės tik pažeistą dalį.
Savo automobilio buferiui ir šoniniams apatiniams apsaugams galite pasirinkti norimą spalvų ir medžiagų derinį.
LED matricos priekiniai žibintai
Naujo dizaino LED matricos priekiniai žibintai užtikrina geriausią matomumą. Aplinkos apšvietimui sumažėjus, prieblandos jutiklis ant priekinio stiklo automatiškai įjungia artimąsias šviesas. Žibintų posūkių ir pakreipimo funkcijos pagerina vairuotojo matomumą posūkyje.

GERESNĖS VAIRAVIMO IR GYVENIMO KABINOJE SĄLYGOS

Funkcionalumas atitinka komfortą
VISIŠKAI NAUJAS VIDAUS DIZAINAS
Gyvenkite komfortiškai
Patogiai įsitaisykite ir IVECO S-WAY jauskitės kaip namuose. Mėgaukitės kiekviena kelionės akimirka už vairo ir kabinoje visiškai naujoje aplinkoje.
Aukščiausios kokybės važiavimo komfortas
Visa kabina sukurta taip, kad būtų daugiau erdvės ir pagerėtų matomumas. Detalės kruopščiai parinktos, kad atitiktų vairuotojo lūkesčius kelyje.
Viskas savo vietose
Naujoje erdvioje kabinoje pakanka vietos visiems reikalingiems daiktams pasidėti talpiose dėtuvėse. Lenktos viršutinės lentynos talpa 250 litrų.
Gerai ilsėkitės, atsipalaiduokite ir miegokite
Simetriškas miego zonos išdėstymas sukurtas taip, kad naktį būtų galima patogiai išsimiegoti. Vientisam apatiniam gultui galima pasirinkti minkštą arba kietą čiužinį.

EFEKTYVŪS VARIKLIAI

Naujas tvarumo čempionas
​​​IVECO S-WAY Gas version - NATURALLY POWERFUL
​ ​NATŪRALIAI TOLI VAŽIUOJANTIS
IVECO S-WAY yra pirmasis gamtinėmis dujomis varomas krovininis automobilis rinkoje, specialiai sukurtas tolimajam vežimui. Su pripildytu degalų baku automobilis gali nuvažiuoti iki 1 600 km (4x2 LNG modelis).
Jis krovinių gabentojams siūlo tikrai „žalio“ ir pelningo sprendimo konkurencinį pranašumą su geriausia savo klasėje bendrosios nuosavybės kaina.
IVECO S-WAY CNG ir LNG modeliuose įdiegti nauji išmanieji priedai, tokie kaip sankabos kompresorius ir reguliuojamo srauto vairo pompa. Šios funkcijos kartu su naujos kartos galine ašimi, automatinės oro kondicionavimo sistemos ekonominio režimo funkcija ir efektyvia priekinio statramsčio danga dar daugiau sumažina CO2 emisijas ir paverčia IVECO S-WAY mažiausiai aplinką teršiančiu dujomis varomu automobiliu.

NATŪRALIAI GALINGAS
IVECO S-WAY siūlo didelį gamtinėmis dujomis varomų variklių asortimentą. Varikliai dirba švariai ir tyliai ir tinka įvairios paskirties automobiliams.
„Cursor 9“ variklis sukurtas įvairioms užduotims: nuo darbo mieste iki prekių išvežiojimo į regionus, šiukšlių surinkimo ir statybų logistikos. Dėl optimizuoto stechiometrinio degimo proceso ir lengvo 8,7 litro darbinio tūrio variklio jis bet kokiomis sąlygomis sunaudoja mažiausiai degalų.
Optimalaus svorio „Cursor 13“ 12,9 litro darbinio tūrio variklis su patobulintu degimo procesu sunaudoja mažiausiai degalų tolimuosiuose reisuose.

ILGIAUSI INTERVALAI TARP TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PROCEDŪRŲ
Alyvos keitimo intervalai pratęsti iki 90 000 km, o specifiniai „Cursor 13“ dujų komponentai patobulinti taip, kad iki minimumo sumažėtų techninės priežiūros išlaidos.

PAPRASTA IŠMETAMŲJŲ DUJŲ APDOROJIMO SISTEMA, KURIAI NEREIKIA PRIEŽIŪROS
Išilgai sumontuotas, kompaktiškas ir lengvas trikryptis katalizatorius prisideda prie atitikties griežčiausiems teršalų emisijų standartams ir užtikrina tylų variklio darbą. Šiai sistemai nereikia degalų priedų, kietųjų dalelių filtro ar regeneracijos sustojus, todėl techninės priežiūros apimtis labai sumažėja. Dėl kompaktiškos sistemos ir sumontavimo rėmo viduje lieka pakankamai vietos didesniam degalų bakui ir tokiai papildomai įrangai, kaip vėsinimo agregatas, kriogeniniai bakai ir laikymo dėžė.
EFEKTYVŪS VARIKLIAI
DUJINIŲ VARIKLIŲ MODELIAI

ENGINE
CURSOR 9CURSOR 13
DISPLACEMENT
(litres)
8.712.9
POWER
hp at rpm
270 at 1.735-2.000340 at 1.600 - 2.000400 at 1.575 - 2.000460 at 1.620 - 1.900
TORQUE
Nm at rpm
1.100 at 1.100 - 1.7351.500 at 1.100 - 1.6001.700 at 1.200 - 1.5752.000 at 1.100 - 1.620
TURBOWG
CAB TYPE
AT/AD
AS

DIDŽIAUSIAS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS SAVO KLASĖJE

Tinkamas derinys kiekvienai užduočiai

GERIAUSIA SAVO KLASĖJE DEGALŲ AUTONOMIJA

LNG dujų bakai standartiniams vilkikams gaminami keturių dydžių, kad būtų galima juos priderinti prie jūsų užduočiai skirtos važiuoklės.
IVECO S-WAY automobiliai siūlo visus naujausios kartos LNG bakų saugos ir ergonomikos privalumus.


LNG - up to 1600 km


LNG - up to 1400 km


LNG - up to 1150 km


LNG - up to 800 km


ĮVAIRIŲ TALPŲ DEGALŲ BAKAI

Tinkamas bakas kiekvienai užduočiai

TRUMPAI APIE S-WAY STANDŽIOSIOS KONSTRUKCIJOS GAMTINĖMIS DUJOMIS VAROMĄ AUTOMOBILĮ


S-WAY Gas version
IVECO S-WAY gamtinėmis dujomis varomas dviejų ir trijų ašių standžiosios konstrukcijos automobilis sukurtas kaip tvarus sprendimas, skirtas kroviniams gabenti mieste ir išvežioti į regionus, galintis dirbti kaip šaldytuvas, šiukšliavežė, betonvežis, savivartis ir pan.

PATEKIMAS <span style="color:#808080;">Į VISAS ZONAS</span>

PATEKIMAS Į VISAS ZONAS

IVECO S-WAY gamtinėmis dujomis varomas standžiosios konstrukcijos automobilis yra idealus sprendimas logistikos paslaugoms teikti, kai reikia spręsti augančios taršos problemas miestų centruose ir labai intensyvaus eismo keliuose. Dėl tylaus važiavimo su vos 71 dB(A) skleidžiamu triukšmu („Piek“ sertifikatas „Quiet Truck“) tyliuoju režimu ir ypač mažu išmetamų NO2 ir kietųjų dalelių kiekiu IVECO S-WAY CNG/LNG gali važinėti ten, kur taikomi griežčiausi išmetamųjų dujų apribojimai – miestų centruose, tankiai apgyvendintose zonose ir intensyvaus eismo greitkeliuose – ir gali dirbti ištisą parą. Kai degalams naudojamas biometanas, tai yra efektyviausias būdas gabenti nenaudojant iškastinio kuro ir neišskiriant CO2. Šiuo metu vyksta perėjimas prie ekologiškos energijos, ir daugelio miestų savivaldybės ypatingą dėmesį skiria oro kokybei bei šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijoms mažinti; IVECO žengia šio pažangaus proceso priešakyje, siūlydama didelį gamtinėmis dujomis varomų automobilių asortimentą.

ŠALDYTŲ KROVINIŲ GABENIMAS

IVECO S-WAY gamtinėmis dujomis varomi automobiliai pritaikyti naujausioms šaldymo be dyzelino technologijoms, todėl, kai varomi biometanu, gali gabenti be jokių CO2 teršalų.

<span style="color:#808080;">ŠALDYTŲ KROVINIŲ </span> GABENIMAS

ĮVAIRIŲ TALPŲ DEGALŲ BAKAI

Galite pasirinkti iš įvairiausių tipų, formų ir dydžių degalų bakų, pritaikydami juos savo užduoties specifikai.

LNG tank on the right side LNG dešinė pusė

CNG tanks on the right side CNG dešinė pusė

CNG tanks behind the cab CNG už kabinosLNG tank on the left side LNG kairė pusė

CNG tanks on the left side CNG kairė pusė

CNG tanks on the chassis CNG ant važiuoklės


KABINŲ MODELIAI

Tinkama kabina kiekvienai užduočiai
​​​​​​​​​

IVECO S-WAY - the right cab for every mission

IVECO S-WAY buvo kuriamas, skiriant didelį dėmesį vairuotojui. Kabina perdaryta ir sustiprinta didesniam saugumui užtikrinti.

Be to, naujo dizaino kabinoje vairuotojui ypač pagerėja tiesioginis matomumas, nes šoniniai langai ir galinio vaizdo veidrodėliai pagaminti iš vientiso stiklo. Galite pasirinkti savo misijai tinkamą kabiną iš IVECO S-WAY kabinų modelių: AS miegamąją kabiną, AT miegamąją kabiną su žemu ar vidutinio aukščio stogu ir AD trumpą kabiną su žemu stogu.SUKURTA VAIRUOTOJUI
AS miegamoji kabina

Aukštis nuo grindų iki stogo (cm)
Aukštas stogas: 215
Žemas stogas: 170
1 ar 2 gultai


AT miegamoji kabina

Aukštis nuo grindų iki stogo (cm)
Vidutinio aukščio stogas: 185
Žemas stogas: 125
1 ar 2 gultaiAD trumpa kabina su žemu stogu

Aukštis nuo grindų iki stogo (cm)
Žemas stogas: 125


IVECO ON

Naujas integruotų paslaugų ir gabenimo sprendimų pasaulis

Iveco On -  Repair and Maintenance
IVECO ON yra naujas IVECO sukurtas integruotų paslaugų ir gabenimo sprendimų pasaulis, skirtas padėti jūsų verslui tapti konkurencingesniam, pelningesniam, tvaresniam ir lengviau valdomam. Tai lankstus pasiūlymas, kurį galima pritaikyti pagal jūsų verslo reikalavimus ir užduotis: nuo prijungtinių paslaugų jūsų automobilio potencialui padidinti iki pilno rinkinio individualiai pritaikytų sprendimų įsigytiems automobiliams. IVECO ON – šalia jūsų kiekviename kelionės žingsnyje.