NAUJASIS DAILY 4X4

​VISIEMS KELIAMS IR VISOMS SĄLYGOMS​

VISA SERIJA TRANSPORTO PRIEMONIŲ, SU KURIOMIS NEBUS NEPASIEKIAMŲ VIETŲ

Vienintelė lengvoji komercinė transporto priemonė, kuri pagaminta kaip sunkvežimis ir turi ištisinę laikančiąją važiuoklę bei puikių techninių specifikacijų pakabą, puikiai pritaikomą įvairiausioms užduotims. Su Daily 4x4 furgonu arba važiuokle daugiau nebebus nepasiekiamų vietų. Iš visiems keliams ir bekelei skirtų versijų pasirinkite tinkamą IVECO Daily 4x4 furgoną arba važiuoklę, kurią galėsite naudoti ne tik sudėtingiausiose vietovėse ar sunkiai važiuojamais keliais, bet ir ant asfalto.

GAUSUS 4x4 FURGONŲ IR VAŽIUOKLIŲ MODELIŲ PASIRINKIMAS
3,0 LITRO VARIKLIS SU 180 AG IR 8 PAVARŲ AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE
KELIAMOJI GALIA IKI 4 300 KG, O KĖBULO ILGIS IKI 5,0 M
VISIEMS KELIAMS IR BEKELEI SKIRTOS VERSIJOS IKI 7,0 TONŲ TRANSPORTO PRIEMONĖS BENDROSIOS MASĖS​

GALIA, KURIOS JUMS REIKIA BET KOKIAI UŽDUOČIAI ATLIKTI

Varomas F1C Euro VI-D 3,0 l varikliu, turinčiu 180 AG ir 430 Nm sukimo momentą, Daily 4x4 furgonas arba važiuoklė gali lengvai atlikti visas užduotis visose vietovėse. Atitinkantis sunkiosioms transporto priemonėms skirtą Euro VI-D patvirtinimą, Daily 4x4 yra ne tik atokioms vietovėms skirtas sunkvežimis.

3,0 LITRŲ F1C VARIKLIS
​​VARIKLIO DARBINIS TŪRIS 3,0 l
GALIA132 kW (180 AG)
VARIKLIO APSUKOS ESANT DIDŽIAISIAI GALIAI3 000–3 500 sūk./min.
DIDŽ. SUKIMO MOMENTAS430 Nm
VARIKLIO APSUKOS ESANT DIDŽ. SUKIMO MOMENTUI 1 250–3 000 sūk./min.
IŠMETAMI TERŠALAI Euro VI-D, Heavy Duty
ADBLUE® BAKO TALPA ​24 litrai​
​​

ĮVAIRIOS FUNKCIJOS, SKIRTOS PRITAIKYTI PROFESIONALIAI

Su galios perdavimo velenu (PTO), prijungtu prie skirstomosios dėžės, ir 4 perdavimo mechanizmų tipais, Daily 4x4 furgoną ir važiuoklę galite naudoti įvairiai: nuo savivarčio iki plūginio sniego valytuvo arba platformos. Daily 4x4 siūlo platų bekelei skirtų funkcijų pasirinkimą, pavyzdžiui, priekines apsaugines groteles, arba gamykloje galima transporto priemonę paruošti plūginio sniego valytuvui arba gervei montuoti. Taip pat galima rinktis ir antstatus.

VISIŠKAS VAIRAVIMO MALONUMAS

Dėl dvigubo lėtinančio perdavimo Daily 4x4 furgoną arba važiuoklę galite rinktis su 12 važiavimo į priekį pavarų (mechaninė pavarų dėžė) arba su 16 pavarų (I-MATIC transmisija). Taip užtikrinamas neribotos važiavimo įkalne galimybės ir tuo pat metu išlaikomas didžiausias vairavimo komfortas. Galite lengvai įjungti lėtinantį perdavimą paspausdami prietaisų skydelyje esantį ergonomišką mygtuką.

VISIŠKAS VAIRAVIMO MALONUMAS
UNIKALI <span style="color:#69aad0;">JĖGA</span> IR <span style="color:#69aad0;">TVIRTUMAS</span>

UNIKALI JĖGA IR TVIRTUMAS

Dėl specialiai suprojektuoto važiuoklės rėmo, kurio keliamoji galia yra iki 5 000 kg, naujosios priekinės ašies su nepriklausoma priekine pakaba, plieninio 3 dalių buferio ir visų diskinių stabdžių su specialiai sukurta elektroninės stabilumo sistemos (ESP) programa Daily 4x4 yra vienintelė transporto priemonė rinkoje, kuri atitinka kliento keliamus tvirtumo, eksploatacinių savybių stabilumo ir rekordinio patikimumo reikalavimus.