NAUJASIS DAILY 4X4

​VISIEMS KELIAMS IR VISOMS SĄLYGOMS​

PLATI UNIVERSALIAUSIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ SERIJA

Vienintelė lengvoji komercinė transporto priemonė, sukonstruota kaip sunkvežimis: su tvirta, apkrovą atlaikančia važiuokle ir aukštos kokybės pakabos sistema, pritaikyta įvairiausioms užduotims. Su „Daily 4x4“ furgonu ar kabina viskas tampa pasiekiama. Pasirinkite tinkamiausią „IVECO Daily 4x4“ furgoną ar kabiną iš visureigių ir bekelei skirtų variantų asortimento. Jūsų kelionėms sudėtingose vietovėse arba tiek nelygiais, tiek asfaltuotais keliais.


​​PLATUS „4X4“ FURGONŲ IR VAŽIUOKLIŲ SU KABINOMIS MODELIŲ PASIŪLYMAS
3,0 LITRO VARIKLIS SU 180 ARKLIO GALIŲ IR 8 GREIČIŲ AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE
NAUDINGOJI APKROVA IKI 4 300 KG, KORPUSO ILGIS IKI 5,0 M
VISUREIGIAI IR BEKELEI SKIRTI VARIANTAI; BENDRAS TRANSPORTO PRIEMONĖS SVORIS IKI 7,0 TONOS  

​​​​​​​​​​​​​​VISA REIKALINGA GALIA, KAD IR KOKIA BŪTŲ JŪSŲ MISIJA


Varomas „F1C Euro VI-E“  3,0 litro variklio, generuojančio 180 arklio galių ir 430 Nm sukimo momentą, „Daily 4x4“ furgonas ar kabina gali lengvai įveikti bet kurią misiją įvairiausiose vietovėse. „Euro VI-E“ sunkiųjų transporto priemonių reikalavimus atitinkantis „Daily 4x4“ yra daugiau nei tik sunkvežimis, tinkamas atokioms vietovėms.


3,0 LITRŲ F1C VARIKLIS
​​VARIKLIO DARBINIS TŪRIS 3,0 l
GALIA132 kW (180 AG)
VARIKLIO APSUKOS ESANT DIDŽIAISIAI GALIAI3 000–3 500 sūk./min.
DIDŽ. SUKIMO MOMENTAS430 Nm
VARIKLIO APSUKOS ESANT DIDŽ. SUKIMO MOMENTUI 1 250–3 000 sūk./min.
IŠMETAMI TERŠALAI Euro VI-D, Heavy Duty
ADBLUE® BAKO TALPA ​24 litrai​
​​

ĮVAIRIOS FUNKCIJOS PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

Su šešiomis darbo velenų versijomis, kurias visiškai programuoja išplėtimo modulis, savo „Daily 4x4“ galite pritaikyti įvairiausiems atvejams, nuo paprasto antgalio iki sniego valytuvo, nuo platformos iki krano. „Daily 4x4“ siūlo platų funkcijų spektrą konkrečioms bekelės reikmėms, pvz., priekyje montuojamas groteles. Be to, dar gamykloje priemonę galima paruošti sniego valytuvo ar gervės montavimui (net jeigu yra įrengta oro pagalvė).
IVECO Daily 4x4 range ><br><br></p>
    </div>
  </div>
  <div class=

„NEW DAILY 4X4“ KIEKVIENAI TRASAI, VISOMS SĄLYGOMS.

„Daily 4x4“ užtikrina tobulą sukibimą kiekvienoje situacijoje su trimis fiksavimo diferencialais priekinėje ir galinėje ašyse ir vienu centriniu perdavimo dėžėjeDiferencialus galima užrakinti ir atrakinti ergonomiškais prietaisų skydelio jungikliais.
VISIŠKAS VAIRAVIMO MALONUMAS

„Daily 4x4“ užtikrina tvirtum1 ir komfortą net pačiose sudėtingiausiose misijose. Siūlomos furgono ar kabinos versijos yra su 12 priekinių pavarų su mechanine pavarų dėže ir 16 pavarų su HI-MATIC pavarų dėže. Galite lengvai įjungti mažo greičio santykį spustelėdami ergonomišką mygtuką prietaisų skydelyje. „Daily 4x4“ ypač puikiai įveikia įkalnes, sykiu užtikrindamas maksimalų komfortą: jo vairas ergonomiškas, o „Memory Foam“ sėdynės itin gerai sugeria energiją, tolygiai paskirsto svorį ir sumažina slėgio smailes iki 30 %.

IVECO Daily 4x4

YPATINGAS TVIRTUMAS IR PATVARUMAS

YPATINGAS TVIRTUMAS IR PATVARUMAS

Specialiai suprojektuotas važiuoklės rėmas, kurio keliamoji galia gale siekia 5000 kg; naujoviška priekinė ašis su atskiromis priekinėmis pakabomis; plieninis 3 dalių priekinis buferis ir viso disko stabdžiai su specialiai sukurta ESP programa – visa tai paverčia „Daily 4x4“ vienintele rinkoje siūloma transporto priemone, galinčia patenkinti visus kliento reikalavimus dėl patvarumo, ilgalaikio našumo ir rekordinis patikimumo.