​Vienpadsmitā nedēļa ceļojumā

Sasniedzot Keiptaunu Dienvidāfrikā, Āfrikas kontinenta galējo dienvidu pilsētu, „Overland 12” bija paveikusi pusi no visa ceļojuma maršruta.

Ekspedīcijas ierašanās Keiptaunā bija paredzēta marta beigās, un komanda ne tikai iekļāvās plānotajā grafikā, bet patiesībā pat ieradās nedēļu ātrāk. 

Šis neticamais rezultāts kārtējo reizi apliecināja komandas vīru profesionalitāti un zināšanas un Iveco automobiļu izturību un uzticamību. Komanda, kura ir gatava stāties pretī jebkuram izaicinājumam un grūtībām.Vēl viens svarīgs faktors, kas palīdzēja sasniegt ekspedīcijas izvirzītos mērķus, bija Iveco Āfrikas dīleru sniegtais atbalsts. Ikreiz, kad ekspedīcijas automobiļiem bija nepieciešama speciāla apkope, „Overland 12” varēja droši paļauties uz viņu palīdzību un profesionalitāti. Oranžā karavāna pavadīja ceļā gandrīz 80 dienas, nobrauca aptuveni 23 000 kilometrus un šķērsoja 20 valstis. No ziemas sezonas Vidusjūras reģionā tā nonāca Sahāras sausajā karstumā, pēc tam no ārkārtīgi karstās un mitrās ekvatoriālās zonas - patīkamajā, maigajā Dienvidāfrikas reģiona klimatā. Ekstremālas, uztraukumu un baiļu pilnas situācijas mijās ar patīkamiem brīžiem, piemēram, nelielu slimnīcu apmeklējumi Āfrikas ciematos, uz kurieni „Overland 12” atveda medikamentus un sterilus pārsienamos materiālus, kas Āfrikā ir liels retums. Draudzīgā attieksme un izpalīdzība, ko ekspedīcijas dalībniekiem sniedza vietējie iedzīvotāji, komandai deva spēku un stimulu turpināt ceļojumu un pabeigt savu misiju: Iveco automobiļi un komanda tika uzņemti ar lielu apbrīnu un interesi, un viņu „kolēģi”, afrikāņu kravas mašīnu šoferi, bieži piedāvāju savu palīdzību, kad automobiļi iestiga neizbraucamās vietās. Bija arī jautri brīži, kad braucot cauri ciematiem, sajūsminātie bērni ielenca mašīnas un komandas vīrus, apskatot automobiļus un iztaujājot par Itālijas futbolistiem. Pozitīvās enerģijas uzlādēti, Keiptaunā atpūtušies un uzkrājuši spēkus tālākajam ceļam, „Overland 12” no Dienvidāfrikas devās ceļā uz Botsvanu.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: ce4e2ba1-8148-8041-c697-ef7559219a15.