IVECO ir dibināta 1975. gadā:
SVINĒSIM MŪSU PIRMO 40-GADI KOPĀ!

IVECO: 40 izcilības gadi, 150 gadu pieredze

IVECO svin savu 40. dzimšanas dienu – nozīmīgs atskaites punkts vienai no lielākajām kompānijām, kas ir veidojusi globālā komerciālā transporta vēsturi.

Kompānija ienāca tirgū ar savu izaicinājumu 1975. gadā, kad tā tika izveidota, apvienojoties pieciem uzņēmumiem ar vairāk nekā 150 gadu profesionālo pieredzi industriālo transportlīdzekļu izstrādē un ražošanā: Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic un OM. Iegādājoties un veidojot alianses un starptautiskus kopuzņēmumus, IVECO ierindojas starp augstākā ranga pasaules klases galvenajiem spēlētājiem autotransporta nozarē. Tas nozīmē būt par uzņēmumu grupu ar solīdām zināšanām, spējot vislabāk izpausties jaunāko tehnoloģisko inovāciju ieviešanā un apliecinot sevi caur ražošanu un uzņēmējdarbību gan nozīmīgākajos industrializētajos tirgos, gan jaunajos tirgos.

Šodien IVECO ražotājrūpnīcas ir Eiropā, Ķīnā, Austrālijā, Brazīlijā un Āfrikā, un uzņēmējdarbības infrastruktūras vairāk nekā 160 valstīs.
Pateicoties nemitīgām tehnoloģiskajām inovācijām, IVECO šo gadu laikā ir guvusi daudz panākumu, tajā skaitā labākā starptautiskā kravas automobiļa nominācijā IVECO​ Stralis saņāma balvu „International Truck of the Year 2013”, bet Daily ieguva gada labākā furgona titulu „International Van of the Year 2015”.

Četrdesmit panākumu gadi, 150 darba gadi, strādājot roku rokā ar klientiem, ar augstu veiktspēju, ar automobiļiem, kas kļuvuši par īstiem lielceļu varoņiem visā pasaulē. Tie joprojām sniedz savu vēstījumu par uzticamību, tehnoloģiskajām inovācijām un ilgstpējīgu transportu.​