4 dīleri 8 tirdzniecības centri

Neatkarīgi no tā, kurā Baltijas valstī jūs atrodaties, jūs nekad nebūsiet tālu no Iveco tirdzniecības un servisa centriem – dīleru centra vai autorizētā servisa.

Lai būtu tirgus līderis, ir jābūt līderim ikvienā teritorijas daļā. Tā ir mūsu dīleru tīkla misija: 4 dīleri ar pavisam 8 tirdzniecības centriem, kas izvietoti visu triju Baltijas valstu teritorijā. Visiem šiem profesionāļiem ir daudzu gadu darba pieredze ar Iveco, un viņi spēj saviem klientiem nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus.

Dīleru tīkls ir viens no galvenajiem un spēcīgākajiem Iveco balstiem. Mūsu dīleriem ir plašas profesionālās zināšanas un liela pieredze gan biznesa jomā, gan vietējā tirgus pārzināšanā; viņi saprot transporta pasauli labāk nekā jebkurš cits un zina, kā izprast klienta vajdzības un atrast vispiemērotāko risinājumu.

Dīleri nestrādā izolēti no Iveco. Daudzās valodās runājoši Iveco personāla pārstāvji pārzina un atbalsta viņu darbību 24 stundas dienā, 365 dienas gadā, palīdzot maksimāli optimizēt darbu; bet ja runa ir par neplānotu remontu otrā Eiropas malā, nodoršinot tehnisko palīdzību vai noorganizējot nepieciešamo rezerves daļu piegādi ar lidmašīnu.