​IVECO Capital finansu Palapojumi

Speciālistu zināšanas un pieredze.

Jau vairāk nekā 20 gadus IVECO Capital atbalsta IVECO produktu tirdzniecību, finansējot visu IVECO komerctransporta klāstu – vieglās, vidējās un smagās gammas transportlīdzekļus, nodrošinot atbilstošus finansu pakalpojumus. Galvenais mērķis ir palīdzēt klientiem finansēt transportlīdzekļu iegādi, atrodot labāko finansējuma variantu, atbilstoši katra klienta individuālajai darbībai un darba specifikai, izmantojot savu pieredzi šajā nozarē un finansiālo stabilitāti kā IVECO Group dalībniekam, kas savukārt ir daļa no Fiat Group – vienas no pasaulē lielākajām organizācijām.

Partneris globālā mērogā.

IVECO Capital darbojas vairāk nekā 14 valstīs un piedāvā finansiālo atbalstu IVECO klientiem visos lielākajos Eiropas valstu tirgos, nodrošinot elastīgu finansu pakalpojumu klāstu un pielāgojot to katra klienta individuālajām vajadzībām, tādējādi palīdzot transporta uzņēmumiem gūt maksimālu labumu no viņu rīcībā esošā autoparka. Uz šodienu IVECO Capital ir sniedzis savus pakalpojumus vairāk nekā 55 000 klientu, sākot no individuāliem komersantiem, kuru rīcībā ir viena automašīna, līdz starptautiskiem “blue-chip” uzņēmumiem. Vairāk nekā 112 000 automobiļu ir piegādāti klientiem, nodrošinot tiem finansu pakalpojumus, tajā skaitā, nomas līgumus, finansu līzingu, operatīvo līzingu un nomas pirkumu.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: b01521a1-0165-8041-c697-ecab7b832e63.