UUS EUROCARGO
VEOK, MIS LINNALE MEELDIB

VEOK, MIDA LINNAD ARMASTAVAD, HEA ÄRIPARTNER KÕIGILE

Jätkusuutlik, efektiivne, hea manööverdusvõimega ja vaheldusrikas: Eurocargo on täiuslik veok linnasisesteks- ja munitsipaalvedudeks. Linnasisesest kaubaveost kuni prügiveoni, teepuhastus, muud tee teenused ning konteinerite vedu – see veok lahendab kõik mured. Tänu lähendatud kabiinile (laius 2.1 m), suurele pöördenurgale (52 kraadi) ja parimale pöördevõimekusele (11 meetrit 2790 mm teljevahega versioonil), on see parim partner teie ärile.

VEOK, MIDA LINNAD ARMASTAVAD, <span style="color:#0492D0;">HEA ÄRIPARTNER KÕIGILE</span>

3 FAKTI IVECO UUE EUROCARGO KOHTA


-8%
vähendatud kütusekulu linnasõitudel

160hj kuni 320hj
mootorid

4265 kuni 10175
kerepikkud

JÄTKUSUUTLIKKUS. <span style="color:#0492D0;">NATURAALNE LAHENDUS, MIS MEELDIB LOODUSELE</span>

JÄTKUSUUTLIKKUS. NATURAALNE LAHENDUS, MIS MEELDIB LOODUSELE

CNH on kõige keskkonnasõbralikum kütus, mis täna saadaval on. IVECO CNG mootori emissioonid on vähendatud NOx tasemetega, null pliisisaldusega ja 95% vähem osakesi õhku paiskavad kui võrreldavad diiselmootorid. See veok pakub lisasid ja veovõimekust nagu identsed diiselversioonid. Eurocargo Natural Power tunneb ennast linnatingimustes nagu kodus – madalad emissioonid lubavad sõita piiratud liiklusega aladel ning hoiavad mootori töö vaikse, mis teeb sellest ideaalse linnasõiduki öisteks vedudeks (PIEK sertifitseeritud).


LAE ALLA LINNALISADE BROŠUUR

PARIMAD JÕUDLUSNÄITAJAD, MADAL KÜTUSEKULU

Uue Eurocargo mootorid on Tector 5 4-silindriga 4.5-liitrine ja Tector 7 6-silindriga 6.7-liitrine diiselmootor ning kuni 320hj. Mootorid on optimeeritud töötamiseks madalatel pööretel ning vähendavad veoki omamise kogukulusid. Lisaks saadaval 204hj CNH mootor.

PARIMAD JÕUDLUSNÄITAJAD, <span style="color:#0492D0;">MADAL KÜTUSEKULU</span>
New EUROCARGO IVECO

ROHKEM RUUMI MUGAVUSEKS​​​

Eurocargo on parim lahendus teie eluks teedel. Rooli juhtseadmed, panipaigad, riputuskonksud ning high-comfort amortiseeritud juhiiste. Täiuslik linnamissioonideks, uus Eurocargo garanteerib lihtsa CROSS CAB ACCESS lahenduse: tänu sirgele armatuurlauale ja väikeste mõõtudega mootoritunnelile saab juht väga lihtsalt autost väljuda mõlemalt poolt.

​ ​
​ ​