Jätkusuutlikkus ja CNG​​

Naturaalne lahendus keskkonnale​​

Jätkusuutlikkuse osas särab alternatiivne uus Eurocargo Natural Power CNG surugaas.

Müünud 13000 masinat Euroopas on aastast 1995 turuliider olev Iveco ainus tootja, kes pakub kogu raadiuses surugaasi jaoks kohandatud masinaid.

Kerg-, keskkaalu ja raskeveokid on keskkonnasõbralikud püstitades uue verstaposti säästvas arengus. Surugaas on kõige keskkonnasõbralikum laiatarbeliselt saadav kütus; ainus tõsiseltvõetav alternatiiv diiselküstusele oma 3500 turustajaga Euroopas. Iveco surugaasil töötavate mootorite heitgaase iseloomustab vähendatud NOx, absoluutne pliiühendite ja aromaatsete süsivesinike puudumine ning 95% tahkete osakeste vähenemine võrreldes diisliga. Euroopas maksab Eurocargo surugaas vähem, kui diisel, mistõttu on klientide sääst kuni 25%.

Uue Eurocargo Natural Power jaoks on kohandatud 11-16t mudelid, mis tulevad 6-silindrilise mootoriga, suurendatud pöördemomendi 750 Nm ja 204hj-ga, 9-käigulise manuaalkasti ning turbiiniga automaatkastiga. Sealjuures on aga tänu kompaktsele paigutusele ruumi veose jaoks sama palju, kui tavaversioonil. Uus Eurocargo Natural Power on äärmiselt sobilik linnas töötamiseks tänu madalale heitgaasi hulgale ning 5dB madalamale mootorimürale võrreldes diisliga, mis teeb töötamise sobivamaks ka öisel ajal.

​​​
Uus Eurocargo
Brošüür