Tõhus partner iga ülesande juures​​

Kolm erinevat juhukabiini vastavalt ööiseloomule ja vajadustele​​

Kullerteenusest ehituseni, külmtranspordist linnasisese teeninduseni; uus Eurocargo veoauto on mitmekülgseim oma kategoorias.

Terasest šassii peale annab paigutada kere pikkuses 4265-10175 mm; küljed jooksevad paralleelselt kogu auto pikkuses ning on eelseadistatud lihtsamaks kokkupanemiseks.

Iveco Eurocargo pakub ka kolme eri kabiiniversiooni sobitumaks kõigi vajadustega.

“Päevakabiin” pakub parimat vahekorda sõiduki kere pikkuse ja laiuse suhtes ning on optimeeritud igapäevaseks linnatööks.

“Ööbimiskabiin” on saadaval standard ja kõrge laega ning valikuliselt ühe või kahe magamisasemega. Kaks valgustatud 260liitrise mahutavusega ruumi on ligipääsetavad nii seest kui väljastpoolt ning pakuvad lisaruumi töövahendite jmt paigutamiseks. Väline uks on avatav ka elektrooniliselt.

“Meeskonnakabiin” (standardlaega) on disainitud mahutama kogu meeskonna, tööriistad jm varustuse. Lisaks juhile mahutab see 6 reisijat ning sobib suurepäraselt ehitus- ja tuleohutusteenuste jaoks.

Kokku on Iveco Eurocargo saadaval 11000 erinevas tehaseversioonis: Automaat- ja manuaalkast, 14 eri massi, 7 jõu taset, 12 käigukasti, 15 teljevahe versiooni ja kolm erinevat salongitüüpi kahe erineva laevakõrgusega lisaks laiale valikule amortsüsteemidele, telgedele, ülekandearvu ja PTO-le (jõuväljavõtuvõllidele)

​​
Uus Eurocargo
Brošüür