​IVECO sündis aastal 1975:
TÄHISTAME 40 AASTAT KOOS KÄIDUD TEED

IVECO: 40 aastat täiuslikkust, 150 aastat kogemusi

IVECO tähistab oma 40. sünnipäeva, mis on oluline teetähis nii suurele ettevõttele, mis on andnud oma panuse rahvusvahelise transpordi ajaloo kujundamisse.

​Ettevõte tuli turule 1975. aastal, kui ühinesid viis firmat kokku enam kui 150. aastase tarbesõidukite disaini ja valmistamise kogemusega. Nendeks ühinevateks ettevõteteks olid Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic ja OM. Läbi erinevate ülevõtmiste, liitumiste ja ühinemiste on IVECO üks enim hinnatud ja suurimate kogemustega tegija rahvusvahelise maanteetranspordi kõrgliigas. See tähendab, et ettevõte omab tugevat teadmiste- ja kogemustepagasit, mis tagab pideva tehnoloogilise innovatsiooni ja kinnitab tegutsemistugevuse kõige olulisematel tööstusturgudel ning seda samuti tõusvatel turgudel.

IVECOl on tänaseks tehaseid nii Euroopas, Hiinas, Austraalias, Brasiilias, kui ka Aafrikas ning äriüksusi rohkem kui 160 riigis. Grupil on mitmeid suuri eesmärke, mida on täidetud tänu pidevale tehnoloogilisele arengule. IVECO on saavutanud aastatega suure edumaa, mida kinnitavad näiteks hiljuti saadud tiitlid Aasta Veok 2013 omistatuna IVECO Stralise mudelile ning Rahvusvaheline Aasta Kaubik 2015 omistatuna IVECO Daily kaubikule.

Nelikümmend aastat edulugu, 150 aastat tööd käsikäes klientidega ning seda kõike sõidukitega, mis on kõrgekvaliteedilised ning tõestanud oma seisust erinevatel teedel üle terve maailma. Need sõidukid edastavad tänaseni usaldusväärsuse, tehnolooglise innovatsiooni ja jätkusuutliku transpordi sõnumeid.​