Usaldusväärne töökaaslane​​

Jõuline ja usaldusväärne​​

Kaks peamist omadust - vastupidavus ja jõulisus - baseeruvad tugevale alusvankrile, mille eesmärk on lisada vastupidavust ebaühtlaselt jaotatud koorma või ootamatu järsu pöörde tagajärjel tekkinud lisapingele.

Paremaks erinevatesse töötingimustesse sobitumiseks, on Eurocargo saadaval erinevate vedrustusvalikutega: paraboolse, poolelliptilise lehtvedrustuse ja õhkvedrustusega. Õhkvedrustust reguleerib ECAS (Electronically Controlled Air Suspension) süsteem, mis tagab sõiduki stabiilse asendi kompenseerides tee ebatasasused. Vedrustust on võimalik paigaldada mõlemale või ainult veoteljele.

Esi- ja tagateljed ning pidurisüsteem garanteerivad mehhaaniliste omaduste vastupidavuse. 6-10 tonnised sõidukid on varustatud õhk-hüdraulilise pidurdussüsteemiga ning 11-19 tonnine täis õhk pidurdussüsteemiga. Kõik 4x2 versioonid on standardina varustatud ketaspiduritega.

Väljalaskeklapp on sobitatud Hi-SCR tehnoloogiaga, mis suudab kiirelt saavutada heitgaasi õige temperatuuri. Sama süsteem lisab jõudu mooroti pidurdusvõimele suurendades ka masina üleüldist pidurdusvõimet.

​​​
Uus Eurocargo
Brošüür