​UUS DAILY. UUE PÕLVKONNA VÄIKEBUSS.

 • Väikebuss, mis pakub suurt valikut erinevaid võimalusi reisijate veoks.

 • Uue Daily väikebussi puhul on põhirõhk mugavusel, disainil ja parimatel näitajatel. Nõudlike klientide rahuldamiseks on autol täiesti uus disain ning uue Daily väikebusside valik on veelgi laiem, väikebussid on efektiivsemad ja ilusamad nii reisijatele kui juhile.

  Mitmekülgsus on uue Daily väikebussi puhul peamine võtmesõna, sest suur valik on see, mis tagab teile parima lahenduse reisijate veoks.

  minibus Daily Tourys: suurejooneline transportilahendus kompaktses lväikebussis
  minibus Daily Line: ideaalne linnadevaheliseks transpordiks
  minibus Daily Citys: mõeldud peamiselt väikelinnade ja linnavaheliseks sõiduks.

  Uus Daily väikebuss pakub sõiduautode tasemel ergonoomikat ja juhimugavust, mis on komineeritud laia disainivalikuga ning tehniliste lahendustega – kõik reisijate heaolu nimel.

  minibus Uus konditsioneer ja õhujaotuse süsteem
  minibus Uued lisavalikud reisijate mugavaimaks ja ohutuimaks teenindamiseks
  minibus Uued seadistusvõimalused, et vastata kõikidele nõudmistele

  Uue Daily väikebusside valik on varustatud F1C 3-liitriste diisel- ja CNG mootoritega. Diiselmootorid on Euro VI normidele vastamiseks varustatud SCR süsteemiga nagu kogu ülejäänud Iveco busside mudelivalik. See süsteem tagab parimad jõunäitajad ning madala kütusetarbimise.

  Üks suurimaid saavutusi uue Daily väikebussi juures on suurim 6,1-tonnine ja 4100mm pikkuse teljevahega variant, mis mahutab kuni 22 reisijakohta, lisaks ka giidi- ja juhikoha (maksimaalne istmearv väikebusside kategoorias) ning millel on 30% rohkem pagasiruumi, kui eelkäijal – madalam laadimisava ja kuni 2,5m3 pagasit.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt