IVECO T-WAY
UUTMOODI SÕIT

IVECO T-WAY
UUTMOODI SÕIT

IVECO T-WAY on sõiduk, mida soovite kõige raskemateks ülesanneteks ekstreemseimates tingimustes. Oma täiusliku jõulisuse, töökindluse ja mugavuse kombinatsiooniga on see loodud vastama teie nõudmistele ja ületama kõiki teie tootlikkuse, kandevõime ja ohutuse ootusi. Oma šassii ja komponentide legendaarse vastupidavusega on see loodud äärmuslike maastikuülesannete täitmiseks turu juhtiva 40-tonnise GVW-ga.

Oma HI-TRACTION täiustatud inseneri- ja tehnoloogiliste lahendustega võib olla kindel, et see tagab pidevalt kõrge jõudluse ka kõige raskemate maastikuülesannete sooritamisel ning vaenulikes keskkondades.

IVECO T-WAY tõstab juhi roolis olemise kogemuse uuele tasemele uue kabiiniga, mis on kujundatud vastavalt juhtide vajadustele. See integreerib uue IVECO WAY sarja täiustatuimad funktsioonid, pakkumaks äärmiselt mugavat ja turvalist keskkonda. Selle täiustatud ühenduvus sisaldab paljusid teenuseid, mis töötatud välja juhi elu lihtsustamiseks ja sõiduki tööaja maksimeerimiseks.

Ehitusvaldkonna kõige usaldusväärsem ja produktiivsem raskeveok IVECO T-WAY on tõeliselt peatamatu ja kõige raskemate väljakutsete vääriline.

T-Way

UUS FUNKTSIONAALNE DISAIN

Kabiin on täielikult ümber kujundatud ja keskendub funktsionaalsusele, hõlbustamaks juhi igapäevatööd funktsioonidega, mis parandavad nähtavust, kaitsevad pori eest ja palju muud. Uus disain lihtsustab ka hooldus- ja remonditoiminguid, muutes komponentide vahetamise lihtsamaks. Šassii paigutus on pealisehituse kohandamise hõlbustamiseks täielikult uuendatud.PARIMAD ELU- JA SÕIDUTINGIMUSED

Disainitud ümber juhi
ÜLIM ELU- JA TÖÖKESKKOND
Tipptasemel sõidumugavus

Kogu juhi ala on loodud selleks, et pakkuda erakordset ergonoomikat ja juhtimisseadmete paigutust, rohkem ruumi ning suurepärast nähtavust. Iga detaili on hoolikalt uuritud, et see vastaks teel olles juhi ootustele.


Silmapaistev ergonoomika

Kohandage oma istmeid nahast või riidest polsterdusega ja nautige patjade luksuslikku mugavust. Valige pehme või nahkkattega rool, mõlemad on saadaval klassikalises vormis või eristuva tasase alusega.


MOBIILSUS JA TURVALISUS

Kõikidel maastikel
​​​IVECO T-WAY - FLESSIBILITÀ

MOBIILSUS JA TURVALISUS KÕIKIDEL MAASTIKEL

IVECO T-WAY võib igat tüüpi missioonide laitmatuks täitmiseks tugineda paljudele omadustele ja funktsioonidele, pakkudes pidevalt kõrget tootlikkust kõikidel maastikel ning tingimustes. See täidab teie missiooni tõhusalt, tagades kõrgeima ohutustaseme nii maanteel kui ka teedelt eemal..

HI-TRONIX KÄIGUKAST MAASTIKU FUNKTSIONAALSUSTEGA

12- ja 16-käigulise HI-TRONIX automaatkäigukastiga saate kasutada paljusid funktsioone, nagu näiteks Rocking Mode, Off-road Mode, Creeping Mode ning 4 tagurpidikäiku, et ka kõige raskematel maastikel hõlpsasti liikuda.

TÄIELIKULT MODULAARNE VEDRUSTUSE KONTSEPTSIOON

IVECO T-WAY pakub õhk- ja mehaanilise vedrustuse valimisel ülimat paindlikkust – nii paraboolset kui ka pool-elliptilist.

AWD & PWD

IVECO T-WAY pakub iga missiooni vajaduste täitmiseks täielikku AWD ja PWD koosseisu, mis vastab ka kõige nõudlikemale vajadustele.

PIDURITE TÖÖ JA OHUTUSE PARANDAMINE

EBS-süsteemi uus arhitektuur koos kõigi rataste ketaspiduritega on märkimisväärselt parandanud sõiduki jõudlust ning sellest tulenevalt ka juhi, sõiduki ja teiste liiklejate turvalisust.


​​​IVECO T-WAY - FLESSIBILITÀ

HI-TRACTION – MIS SEE ON

HI-TRACTION süsteem aktiveeritakse automaatselt, et tagada esiratta hüdrauliline täiendav haardumine, kui on tarvis ületada tagatelje libisemist libedal pinnal. See pakub kõiki nelikveo haarduvuse, juhitavuse ja sõiduohutuse eeliseid.

HI-TRACTION – KUIDAS SEE TÖÖTAB

1. HI-TRACTION süsteemi saab käsitsi aktiveerida kabiinis asuva nupuga, lülitades režiimi „Inactive“ režiimile „Ready to engage“.

2. Süsteem jääb taustale töötama ja on vajadusel aktiveerimiseks valmis.

3. Vajadusel lülitub süsteem automaatselt režiimi „Active“ ja tagab tagumise telje libisemise    korral esiratta veojõu.

4.  lülitatakse välja, kui:
    - Juht vajutab kabiinis olevat nuppu.
    - Sõiduki tavapärased sõidu- ja kiirustingimused taastuvad.
    - Õli temperatuur hüdraulilises ahelas ületab 90 °C.

Boost-režiim aktiveeritakse igal seiskamisel (0–3 km/h), et parandada haarduvust ja vähendada siduri kulumist.

 

 

KUNI 12,500 NM PÖÖRDEMOMENT ESISILLAL.
VÕIMENDUSREŽIIMIS ON TEIL KOGU VEOJÕUD, MIDA VAJATE ISEGI STARDIKS.
  
ESISILLA MAX PÖÖRDEMOMENT       kuni
  
12.500 Nm
  
SÜSTEEMI KAAL       ca
  400 kg
  
AKTIVEERIMISVAHEMIK     0-45 km/h
  
KÄIGUVAHETUS     AUTOMAATNE
  
JÕUÜLEKANNE     MOOTORI PTO
  
MITMEKÜLGSUS

Kohandatud teie vajadustele vastavaks
VALIGE OMA MISSIOON
SEGUVEOK

IVECO T-WAY on loodud kandma tohutuid koormusi kõikidel maastikel – see suudab kanda suure mahutavusega betoonisegistid kuni 12 m3 40-tonnise GVW jaoks.


KALLUR

IVECO T-WAY sõidab kõikjale, kuhu vaja, kandes suuri koormusi igas olukorras – alates katmata teedest kuni äärmuslike off-road maastikeni, iga ilmaga ja ka kõige karmimates keskkondades.


KRAANA & PLATVORM

IVECO T-WAY saab paigaldada igat tüüpi kraanadele, alates lamedatest kuni platvormkraanadeni. Sõiduki jõulisus ja modulaarne kontseptsioon võimaldavad meil paigaldada kraanad kabiini tagaossa, keskele või sõiduki taha, tegemata stabiilsuses järeleandmisi.


SADEVEEKAEVUDE PUHASTI

IVECO T-WAY on optimeeritud puhasti korpuse hõlpsaks paigaldamiseks ja kõigi vajalike funktsioonide pakkumiseks. Suur jõudlus on selle missiooni jaoks hädavajalik ning kuni 2300 Nm vabastamiseks mõeldud uus sidurist sõltumatu jõuvõtuvõll tagab vajaliku ülisuure pöördemomendi.

PUIT

IVECO T-WAY annab vajaliku suure võimsuse ja pakub ideaalseid võimalusi puidu hõlpsaks pealelaadimiseks, transportimiseks ja mahalaadimiseks. See transpordib teie palke mugavalt nii metsades, teedel ja kuni sihtkohta jõudmiseni: meie võimsad mootorid, vastupidav šassii, suur kandevõime ja hüdrostaatiline ajam on just selle mitmekülgse missiooni jaoks loodud funktsioonid. HI-TRACTION abil saate arvestada kogu veojõuga, mida suurema koormuse kandmiseks vajate. See on kergem kui nelikveo puhul ja annab teile poristel teedel vajaliku haarde – ka pärast sõiduki tühjaks laadimist. See on saadaval ka uue Creep-tööfunktsiooniga, mis ühendab jõuülekande täielikult lahti ja võimaldab teil sõidukit liigutada ainult hüdrostaatilise jõuga.

 

KALLUR-POOLHAAGIS

IVECO T-WAY 6x4 konfiguratsiooniga traktorid ühendavad parima kütusesäästlikkuse uue kabiini ülimate ohutustehnoloogiatega. Need funktsioonid annavad teile kindluse tulla hõlpsasti toime töökoha kõige keerulisemate tingimustega, tagades samas kõrge tootlikkuse, ohutuse ja suurepärase omandikulu.

 

BETOON (PUMBAD, SEGURID, SEGUPUMBAD)

IVECO T-WAY abil saate täita kõik betoonitööde nõuded ehitusplatsil – alates lihtsast betoonisegajast kuni pumpade ja segupumpadeni. Täieliku jõuvõtuvõllide valiku kasutuselevõtt sõiduki erinevates asendites võimaldab meil rahuldada iga rakenduse vajadusi, mille pöördemoment on üle 2000 Nm.

 

KOMMUNAALVEOKID

Suur konfiguratsioonide valik ja ülim mitmekülgsus tähendavad, et IVECO T-WAY seeria suudab rahuldada paljude rakenduste nõudeid – alates teekatte taastamisest kuni lume koristamiseni ning jäätmete kogumisest teeteenusteni.
OMA KLASSI SUURIM VÕIMSUS

Mootorid
IVECO T-WAY - Engine
MOOTORID

IVECO T-WAY pakub laia valikut Euro VI diiselmootoreid, mis sobivad kõigile rakendustele. 2 töömahuga mootorid, mille võimsus on vahemikus 340–510 hj, tagavad oma klassi suurima jõu.

DIISELMOOTORI KOOSSEIS


MOOTOR CURSOR 9 CURSOR 13
TÖÖMAHT (liitrit) 8.7 12.9
VÕIMSUS hp @ rpm 340 @1655–200 360 @1530–2200 410@ 1370-1900 450@ 1440-1900 510 @1560-1900
PÖÖRDEMOMENT hp @ rpm 1400 @1100–655 1650 @12001530 2100 @900-1370 2200 @970-1440 2300 @900-1560
JÄRELTÖÖTLUSE SÜSTEEM HI-SCR HI-SCR
HEITMENORM Euro VI Euro VI

VALI

Teie konfiguratsioon

KABIINID


IVECO T-WAY kabiinivalik pakub teie missioonile vastavaid kabiinivalikuid: madala või keskmise katusega AT magamiskabiini ja madala katusega AD lühikest kabiini.

IVECO T-WAY modulaarne, missioonile orienteeritud lähenemisviis, millel on lai valik funktsioone ja komponente, pakub koos konstruktsioonitugevuse ja väikese omakaaluga ülimat paindlikkust sõiduki kohandamisel mitmesuguste rakenduste konkreetsete nõuetega.

 

 

 

MÄRKUS

(1) Ligikaudsed mõõtmed; võivad muutuda sõltuvalt vedrustusest, koostemuutujatest ja ümardustest.     
(2) Lisavõimalusena ülemine voodi.

AT Kabiin

Madalama nari pikkus 1950 mm, laius 540 mm,
ülemise nari pikkus 1850 mm, laius 680 mm.

IVECO ON

Integreeritud teenuste ja lahenduste uus maailm

IVECO ON on IVECO loodud uus integreeritud teenuste ja transpordilahenduste maailm, mis aitab teil muuta oma äri konkurentsivõimelisemaks, kasumlikumaks, jätkusuutlikumaks ja hõlpsamini hallatavaks.

FOTOGALERII

IVECO T-WAY: Uutmoodi sõit