IVECO S-WAY GAASIVERSIOON
LOOMULIK VIIS

IVECO S-WAY GAASIVERSIOON LOOMULIK VIIS

The IVECO S-WAY on varustatud turu kõige küpsema maagaasi tehnoloogiaga See tagab kõrge efektiivsusega soorituse maksimeerides tänapäeva kõige keskkonnasõbralikuma kütuse eeliseid. Kompromissitu efektiivsus.

IVECO DEKARBONISEERIMISE TEENÄITAJA
IVECO püüdleb dekarboniseerimise teel kaugele, tutvustades uut CNG ja LNG versioonidega toodet, mis vähendab veelgi CO2 heitkogust ning tõstab kütusesäästlikkust, muutes IVECO S-WAY jätkusuutlikuks keskkonna sõbraks, olles pikamaatranspordi jätkusuutlik liider.

EFEKTIIVNE KESKKONDLIK JÄTKUSUUTLIKKUS
IVECO S-WAY maagaas maksimeerib kõige keskkonnasõbralikuma maagaasi eeliseid, parandades õhukvaliteeti, nii et selles on vähem tahkeid osakesi ning väiksem NO2 sisaldus, vähendades omakorda kliimamuutusi ning vähendandes biometaanil töötades CO2 sisaldust 95% võrra. Samuti aitab see kaasa vaiksemale keskkonnale, Piek Quiet kaubik on vaikses režiimis kõigest 71 dB(A) – see sobib suurepäraselt öisteks tellimustöödeks.

ÄRATUNTAV JA FUNKTSIONAALNE DISAIN

Uus aerodünaamilise soorituse & stiili tase
STIIL KOHTUB SOORITUSEGA
Täiesti uus kabiin
Viimne kui üks detail on hoolikalt disainitud maksimeerima sõiduki aerodünaamilist sooritust: kõik avad ja vahed on õhuvoolu otimeerimiseks ning kütusesäästlikkuse märkimisväärseks tõstmiseks suletud.
Kapoti all tõstavad soorituse ja kütusesäästlikkuse latti uus mootorivalik ja komponendid, suurendades teie äri tootlikkust.
Täiesti uus põrkeraud
Uue disainiga põrkeraud pakub laias valikus plastikust ja hübriidseid lahendusi, mis vastaksid teie konkreetse ülesande nõuetele.
Mitmeosaline põrkeraud kaitseb teid ja teie sõidukit ning aitab teil remondikulusid vähendada, sest peate asendama ainult kahjustunud osa.
Saate oma põrkerauda ning hüljekaitseid personaliseerida, valides ise värvi ja materjali kombinatsioonid.
Täis LED-esituled
Uue disainiga täis LED-esituled kindlustavad teile vajaliku nähtavuse. Tuuleklaasil paiknev videvikusensor lülitab vähese valguse tingimustes automaatselt sisse lähituled. Kurvimis- ja painutusfunktsioonid parandavad pööretel juhi nähtavust.

ÜLIMUSLIKUD ELU- JA SÕIDUTINGIMUSED

Funktsionaalsus kohtub mugavusega
SISEKUJUNDUS
Elage mugavalt
Istuge ja tundke end IVECO S-WAY abil nagu kodus. Nautige iga hetke oma teekonnal, roolis ning kabiinis täielikult uue kujunduse saanud interjööriga.
Preemiumklassi sõidumugavus
Kogu kabiini interjöör on loodud, et tagada suurem ruumikus ning suurepärane nähtavus. Viimset kui üht detaili on hoolikalt uuritud, et see vastaks juhi ootustele teel.
Kõik on omal kohal
See ruumikas kabiin pakub kogu vajalikku hoiustusruumi tänu hästi paigutatud mahukatele laegastele.
Erilise kujuga ülemisel riiulil on hämmastav 250 liitrine mahutavus.
Puhake, lõõgastuge & magage hästi
Magamispiirkonna sümmeetriline paigutus on loodud nii, et saaksite nautida suurima mugavusega head ööund.
Üheosalisel alumisel naril saab valida pehme või kõva madratsi vahel.

SUURE EFEKTIIVSUSEGA MOOTORID

Uus jätkusuustlik sooritus
​​​IVECO S-WAY Gas version - NATURALLY POWERFUL
​ ​LOOMULIK KAUGSÕIT
IVECO S-WAY gaasisõiduk on esimene maagaasiga tangitav kaubik turul, mis on loodud spetsiaalselt rahvusvahelise pikamaatranspordi jaoks ning mille kütusevahemik on 4x2 LNG versioonil erakordsed kuni 1600 km.
See pakub transportereid, millel on tõeliselt rohelise ja tulusa lahenduse eelis ning mis pakub klassi parimat omandi kogumaksumust.
IVECO S-WAY CNG ja LNG versioonid tutvustavad uusi nutikaid abiseadmeid nagu sidurikompressor ja muutuva vooluga roolipump. Need funktsioonid on kombinatsioonis järgmise generatsiooni tagasilla, automaatse kliimasüsteemi “öko režiimi” funktsiooni ja kõrge efektiivsusega A-sambakattega, vähendades veelgi enam CO2 heitgaase, muutes IVECO S-WAY gaasisõiduki kõige suurema jätkusuutlikusega sõidukiks.

LOOMULT VÕIMAS
The IVECO S-WAY pakub laia maagaasimootorite valikut, mis tagavad puhta ning vaikse töö, mis sobib kõigi kasutusviisidega.
Cursor 9 mootor loodi laia spektriga ülesannete jaoks: linnasisesest regionaalse jaotuseni, prügiveoni ning konstruktsioonilogistikani.
Optimeeritud stöhhiomeetriline põlemisprotsess ja 8.7-liitrise töömahuga mootori kaal pakuvad parimat kütusesäästlikkust kõigis tingimustes.
12.9-liitrise töömahu, tõhustatud põlemisprotsessi ja optimeeritud kaaluga Cursor 13 mootor pakub parimat kütusesäästlikkust isegi väga pika distantsiga ülesannete täitmisel.

PIKIM HOOLDUSINTERVALL
Õlivahetuse intervalli on pikendatud isegi 90000 km-ni ja Cursor 13 spetsiifilised gaasikomponendid on modifitseeritud hoolduskulusid minimeerima.

LIHTNE HOOLDUSVABA REMONDIJÄRGNE SÜSTEEM
Pikisuunaline, kompaktne ja kergekaaluline 3-suunaline katalüsaator vastab kõige rangematele heitgaaside standarditele, samas tagades madala mürataseme. See süsteem ei vaja lisaaineid, tahkete osakeste filtrit ega pargitud regenereerimist, seega vajades ka vähe hooldust. Selle kompaktne suurus ja siseraami paigaldus jätab palju ruumi suurema kütusepaagi ning abiseadmete jaoks nagu jahutusrühm, kürogeensed mahutid või hoiukastid.
EFEKTIIVSELT VÕIMEKAS
MAAGAASI MOOTORI JOONDUS

ENGINE
CURSOR 9CURSOR 13
DISPLACEMENT
(litres)
8.712.9
POWER
hp at rpm
270 at 1.735-2.000340 at 1.600 - 2.000400 at 1.575 - 2.000460 at 1.620 - 1.900
TORQUE
Nm at rpm
1.100 at 1.100 - 1.7351.500 at 1.100 - 1.6001.700 at 1.200 - 1.5752.000 at 1.100 - 1.620
TURBOWG
CAB TYPE
AT/AD
AS


KLASSI PARIM KÜTUSEVAHEMIK

Õige kombinatsioon iga ülesande jaoks

KLASSI PARIM KÜTUSEAUTONOOMIA

LNG paagid standardtraktoritele tulevad 4 suuruses, et vabastada armatuuril teie tööde jaoks väga vajalikku ruumi. IVECO S-WAY pakub uusima generatsiooni LNG paakide kõiki ohutuse ja ergonoomika eeliseid.


LNG - up to 1600 km


LNG - up to 1400 km


LNG - up to 1150 km


LNG - up to 800 km


MAKSIMAALNE PAAGI PAINDLIKKUS

Paagi kombinatsioon iga ülesande jaoks

S-WAY RIGID SILMAPILKNE MAAGAAS


S-WAY Gas version
IVECO S-WAY 2- ja 3-teljeline jäik maagaas on loodud, et tagada täielikult jätkusuutlik transpordilahendus kohaletoimetustöödeks linnas ja regionaalselt, teostamaks külmtransporti, jäätmete vedu ning teostades linna konstruktsioonülesandeid, näiteks transportides betooni, materjale ning sõidukeid või kallureid.

LIGIPÄÄS <span style="color:#808080;">IGALE POOLE</span>

LIGIPÄÄS IGALE POOLE

IVECO S-WAY jäik maagaas on ideaalne lahendus logistikateenuste osutamisel, mis tegelevad üha kriitlisemaks muutuva saaste probleemiga kesklinnades ning tiheda liiklusega marsruutidel. Tänu Piek Quiet Truck kõigest 71db(A) vaiksele tööle vaikses režiimis ning ultramadalale NO2 ja PM heidetele pääseb IVECO S-WAY CNG/LNG ligi kesklinnadele, tihedasti asustatud aladele ning tiheda liiklusega kõige rangemate heitegaaside piirangutega maanteedel – ja see võib töötada ööpäevaringselt. Töötades biometaanil, on see kõige efektiivsem fossiili- ja CO2-vaba transpordi pakkumiseks siin ja kohe. Toimumas on energia muundamine, linnad ja kohalik võim tegelevad õhukvaliteedi ning kasvuhoonegaaside probleemiga ning IVECO on selle esiotsas, pakkudes maagaasil töötavaid sõidukeid.

KÜLMUTUSTRANSPORDI VÕRDLUS

IVECO W-WAY maagasi vahemik on loodud kõigile turul olevatele diislivabadele jahutustehnoloogiatele, et tagada biometaanil töötades süsinikneutraalne lahus.

<span style="color:#808080;">KÜLMUTUSTRANSPORDI </span> VÕRDLUS

MAKSIMAALNE PAAGI PAINDLIKKUS

Te saate valida erinevat tüüpi, kuju ja suurusega laia paakidevaliku hulgast, mida saab kombineerida teie tööülesande nõuetele vastavalt.

LNG tank on the right side LNG parem pool

CNG tanks on the right side CNG parem pool

CNG tanks behind the cab CNG kabiini tagaLNG tank on the left side LNG vasak pool

CNG tanks on the left side CNG vasak pool

CNG tanks on the chassis CNG šassiil


KABIINID

Õige kabiin iga missiooni jaoks
​​​​​​​​​

IVECO S-WAY - the right cab for every mission

IVECO S-WAY on loodud keskendudes sõidukijuhile ning kabiinid on ümber disainitud ja tugevdatud tagamaks kõrge ohutuastme.

Uus disain tagab juhile üheosaliste küljeakende ning tahavaatepeeglite abil ka parema otsese nähtavuse.
IVECO S-WAY kabiinide seeria pakub laia kabiinide valikut, mis sobib teie missiooniga: AS magaja kabiin, AT magaja kabiin madala või keskmise katusega ning AD lühike madala katusega kabiin.DISAINITUD JUHILE MÕELDES
AS Magaja kabiin

Kõrgus põrandast katuseni (cm)
Kõrge katus: 215
Madal katus: 170
1 või 2 vooditAT Magaja kabiin

Kõrgust põrandast katuseni (cm)
Keskmine katus: 185
Madal katus: 125
1 või 2 voodit


Ad Lühike madala katusega kabiin

Kõrgus põrandast katuseni (cm)
Madal katus: 125


IVECO ON

Integreeritud teenuste ja transprodilahenduste uus maailm

Iveco On -  Repair and Maintenance
IVECO ON on IVECO loodud integreeritud teenuste ja transpordilahenduste uus maailm, mis aitab teil äri võistluslikumaks, tulusamaks, jätkusuutlikumaks ning kergesti hallatavamaks muuta. See teeb teile paindliku pakkumise, mida saab kohandada vastavalt teie ärinõuetele ning ülesannetele: alates ühendatud teenusteni teie sõiduki potentsiaali arendamiseks kuni täielikult välja töötatud turujärgsete lahendusteni. IVECO ON seisab teie kõrval igal sammul.

IVECO FOR YOUR NATURAL POWER

TCO & SUSTAINABILITY CALCULATOR

calculate now

IVECO
GAS STATION

Plan your next trip