Mugav kontor ratastel​​

MUGAVUSE JA ERGONOOMIKA UUS TASE.​​

Uus Eurocargo veoauto viib mugavuse ja ergonoomika uuele tasemele. 

Roolil paiknevad juhtnupud tagavad juhile ohutu telefoni ja raadio kasutuse. Uuendatud ja ergonoomiselt paremad on ka tulede, kliimaseadme ja automaatkäigukasti juhtnupud. 

Kõik vajalik on nüüd käeulatuses: lisandunud on rohkem panipaiku dokumentide jms hoiustamiseks ning ka spetsiaalne tasku nimekaartide jaoks. Tagaseinale on lisandunud riidepuu.

Juhi poolel on kaks pudelihoidjat, 12V voolupistik ja suruõhu väljavõtukoht.

Uus Eurocargo on tõepoolest nagu ratastel kontor. Uus 20-liitrise mahuga lisaruum, mis küll ohverdab ühe kaasõitja istme,kuid sisaldab endas ruumi süle- või tahvelarvuti jaoks, küljetaskuid, lugemistuld ning kahte USB pesa elektroonika laadimiseks.

Laeka avamisel saab kaanest mugavalt töölaud.

Uus disain ei ole jätnud puutumata ka muud sisustust. Istmed on kaetud vormihoidva (electro-welded) tekstiiliga; juhiistmel on reguleeritav seljatugi ning turvavöö kõrgus, kahe eri tihedusega polsterdus, soojendus ja ventilatsioon ning valikuliselt on saadaval high-comfort õhkvedrustus.

Kõigile õhkvedrustusega istmetele on käetugi valikuline lisa.

Juhikabiinis on hea ligipääs igale poole. Sirgjooneline armatuurlaud ja kompaktne mootoritunnel tagavad hea liikuvuse ühest kabiini otsast teise, mis teeb linnasisesteks ülesanneteks mugava kaheltpoolt sisenemise ja väljumise ülilihtsaks.

​​​
Uus Eurocargo
Brošüür