​Teie värav IVECO maailma

Ametialased teadmised ja pädevus

Juba üle 20 aasta on IVECO Capital aidanud klientidel soetada uusi ja kasutatud veokeid, pakkudes selleks spetsiaalselt kohandatud finantseerimisteenuseid.

Põhieesmärk on aidata klientidel finantseerida veokite ostu viisil, mis on nende tegevust silmas pidades kõige kasumlikum. Selleks pakume oma kogemusi tööstusharus ja finantstugevust, mille annab kuulumine IVECO Groupi, mis omakorda on osa ühest maailma kõige suuremast organisatsioonist Fiat Groupist.

Tõeliselt üleilmne partner

IVECO Capital on esindatud 14 riigis ja toetab IVECO kliente kõigil suurematel Euroopa turgudel, pakkudes paindlikke finantseerimistooteid ja -teenuseid, mille eesmärk on aidata operaatoritel oma tarbeveokite parki maksimaalselt kasumlikult rakendada. Tänaseks päevaks on IVECO ​Capitalil üle 55 000 kliendi (alates omanikest-operaatoritest kuni kvaliteetaktsiatega rahvusvaheliste ettevõteteni). Finantseerimisteenuse raames on tarnitud klientidele üle 112 000 veoki. Kasutatakse selliseid teenuseid nagu lepinguline rentimine, kasutusrent, kapitalirent ja järelmaks.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 3fe3fa9f-59f2-8089-73e1-a9383f63c3f7.