​Teenused

Uus Eurocargo on rohkemat kui lihtsalt sõiduk: see on terviklik transpordilahendus, mis pakub täiuslikku ühendust toote ja teenuse vahel. IVECO töötab igapäevaselt väga lähedalt oma klientidega tänu laiale ekspertide võrgustikule, kes teavad transpordisektori nõudmisi ja vastutavad nende eest. IVECO teenindused pakuvad tootja kvaliteeti käsikäes tehnikute oskustega, kes tunnevad Eurocargot nagu ei keegi teine.


KLIENDITEENINDUSED

ELEMENTS hooldus- ja parandusteenused pakuvad täpselt kohandatuid programme, mis tagavad teie sõiduki korrasoleku ja garanteerivad selle väärtuse hoidmise aja jooksul. Iga pakett on võimalik kohandada vastavalt kliendi soovidele olenevalt missioonist, garanteerides teile just teie nõudmistele vastava ja sobiva teeninduse.


ASSISTANCE NON-STOP

on avariiteenindus, mis aitab teile tagasi teel olla ning on kõigest ühe telefonikõne kaugusel. Vastame kõnedele kümnes erinevas keeles 24-tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Iveco kõnekeskus kontakteerub teile lähima IVECO teenindusega, kes aitab teie auto tagasi teedele.

 

EKSPERTKESKUS

on teleteenus kõikidele IVECO sõidukitele. Pühendunud diagnostika- ja parandustööriistad nagu E.A.S.Y. ja muud teenused garanteerivad efektiivse ja kiire vastuse isegi kõige kaugematesse vajalikesse kohtadesse.

 

IVECO ORIGINAALOSAD

on valik originaalosi, mis kaitsevad Eurocargot pika aja vältel ning tagavad sõiduki optimaalseima kasutuse ja efektiivsuse. IVECO teab teie aja hinda. Seetõttu on meil tõhusad ja viimase malli originaalosade hanke- ja jaotussüsteem, mis tagab pideva laoseisu kõikidele teenindusvõrkudele igapäevase ja igakellase jaotusega üle terve Euroopa.Su IVECO LISAVARUSTUSE tootevalikust leiate lisasid, millega oma sõiduk omanäolisemaks muuta ning mis parandavad sõiduki tehnoloogiat, disaini, ohutust ja mugavust veelgi rohkem. Lisade kataloog pakub laia valikut tooteid, et rahuldada teie praktilised, stiililised ja aerodünaamilised nõudmised.

 

IVECO LISATARBED pakuvad laia valikut tooteid äriks ja puhkuseks: riietest ja aksessuaaridest, et muuta omanäoliseks kerged, keskmised ja rasked veokid. Saate jagada IVECO brändi stiili oma perekonna ja sõpradega ning tutvuda tootekataloogiga aadressil www.ivecostore.com.


IVECO CAPITAL

IVECO CAPITAL on meie bränd, mis on pühendunud finantsteenustele; koostöös Nordea Finantsliisingi Lahendustega pakub see laia valikut finantstooteid, sõidukite renti ja liisingut, mis katab ka hooldus- ja remondikulud, kindlustuse ja lisagarantii. Kõik meie finantsprogrammid on kohandatavad vastavalt teie vajadustele ning sobivat igat tüüpi sõidukitele - uutele, kasutatutele ning isegi kõikidele erivarsutusega sõidukitele. IVECO CAPITAL aitab klientidel valida õige finantsteenus nende ettevõtetele ja vastavalt optimaalseimale finantsvõimekusele. Rohkem infot on selle kohta on saadaval kõikide IVECO edasimüüjate juures..

Uus Eurocargo
Brošüür