UUS DAILY 4X4
​VALMIS IGAKS ÜLESANDEKS​

KÕIKJALE SUUNDUVATE SÕIDUKITE TÄIELIK RIVISTUS

Ainsus kergekaaluline tarbesõiduk, mis on konstrueeritud nagu veok – tugev kandev alusraam, kõrgjõudlusega vedrustus ning igasugu ülesannete täitmise kohandamiseks suurepärane. Daily 4x4 kaubiku või raamautoga ei ole ükski sihtkoht enam kättesaamatu. Valige sobiv IVECO Daily 4x4 kaubik või raamauto kas tänavatele või maastiku jaoks mõeldud mudelivalikust ning läbite mängleva kergusega kõikide pinnaste kõik teed.

 ​4x4 KAUBIKUTE JA RAAMKABIINIGA MUDELITE ULATUSLIK PAKKUMINE
180 hj VÕIMSUSEGA 3,0-LIITRINE MOOTOR JA 8-KÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKASTAUTOMAATKASTIGA
KANDEVÕIME KUNI 4300 kg JA KEREPIKKUS KUNI 5,0 MEETRIT
TÄNAVA- JA MAASTIKUVERSIOONID KUNI 7,0 TONNI GVW 

​ ​KOGU VAJALIK VÕIMSUS ÜLESANDEST OLENEMATA


Varustatud F1C Euro VI-E 3,0-liitrise mootoriga, mis toodab 180 hj ja 430 Nm pöördemomenti, Daily 4x4 kaubik või raamauto suudab kõikidel maastikel kõikide ülesannetega lihtsalt hakkama saada. Euro VI-E raskeveokite ametlikele nõuetele vastav Daily 4x4 on midagi enamat kui lihtsalt äärealade veok.


3-LIITRINE F1C MOOTOR
​​MOOTORIVALEM 3-LIITRINE
JÕUD132 kW (180 hp)
MOOTORI KIIRUS MAX JÕUDLUSES3000-3500 rpm
MAX VÄÄNDEMOMENT430 Nm
MOOTORI KIIRUS MAX PÖÖRETEL1250-3000 rpm
EMISSIOONIDEuro VI-D Heavy Duty
ADBLUE® PAAGI MAHT​24 LIITRIT​
​​

MITMED FUNKTSIOONID PROFESSIONAALSEKS KASUTUSEKS

Jaotuskasti PTO kuue versiooniga, mis kõik on laiendusmooduli poolt täielikult programmeeritavad, saate oma Daily 4x4 varustada laialdaseks kasutuseks alates lihtsast kallurist kuni lumesahani, platvormist kraanani. Daily 4x4 pakub laia valikut funktsioone konkreetsete maastikukasutuste jaoks (nt esiraud) ja isegi turvapadjaga varustatuse korral saab selle tehases lumesaha või vintsiga ära varustada.


IVECO Daily 4x4 range ><br><br>
 </p>
    </div>
  </div>
  <div class=

UUS DAILY 4X4 4 IGALE RAJALE, 4 IGAK

Daily 4x4 tagab täiusliku veojõu igas olukorras, kasutades selleks esi- ja tagatelje 3 lukustusdiferentsiaali ning keskset jaotuskastiDiferentsiaale saab lukustada ja avada armatuurlaua ergonoomiliste lülititega./p>


ABSOLUUTNE SÕIDUNAUDING

Daily 4x4 pakub kõikide kõige nõudlikumate ülesannete täitmisel jõulist mugavust. Tänu kahekordsetele madalatele ülekandearvudele on kaubiku- või kabiiniversioonid saadaval manuaalkäigukasti 12 edasikäigukastiga ja 16 HI-MATIC käigukastiga. Väikese kiirussuhte saate hõlpsalt sisse lükata, aktiveerides armatuurlaual asuva ergonoomilise nupu. Daily 4x4 saavutab piiramatu tõusuvõimekuse, säilitades samal ajal maksimaalse mugavuse tänu ergonoomilisele roolirattale ja mäluvahust istmetele, mis on vägagi energiat neelavad, suudavad teie kaalu ühtlaselt hajutada ja vähendada rõhupunkte kuni 30%.


IVECO Daily 4x4

AINULAADNE TUGEVUS JA JÕULISUS

AINULAADNE TUGEVUS JA JÕULISUS

Spetsiaalselt projekteeritud alusraam kandevõimega kuni 5000 kg taga, uus esitelg koos sõltumatu esivedrustustega, terasest 3-osaline esikaitseraud ja spetsiaalselt välja töötatud ESP-programmiga täisketaspidurid muudavad Daily 4x4 ainsaks sõidukiks turul, mis suudab rahuldada kliendi vajadused jõuliselt püsiva jõudluse ja rekordilise usaldusväärsuse järgi.