Nové Eurocargo: trendy v průmyslu

​​​​ Iveco zvolilo k dalšímu zdokonalení modelu Eurocargo stejnou cestu, jež vozidlo přivedla k mimořádnému úspěchu, který slavilo po řadu let: nepolevující soustředění na vývoj trhu a požadavky zákazníků. Nové Eurocargo je připraveno na megatrendy, které mění světovou ekonomiku: je to především urbanizace, protože globální populace neustále roste a pohyb zboží v rámci metropolitních oblastí bude jedním z hlavních faktorů udržitelnosti obchodních i životních standardů.

Energetický management je v centru výzkumu a vývoje Iveca. Iveco pracuje na snižování spotřeby tradičních naftových motorů a prosazuje využití alternativních pohonných paliv, čímž se stalo evropským lídrem ve využití zemního plynu s nejširší škálou prodaných vozidel poháněných stlačeným zemním plynem (CNG) a zkapalněným zemním plynem (LNG) v Evropě: celkový počet užívaných vozidel je 5 500 autobusů Iveco a 8 500 furgonů a nákladních vozidel.

Rostoucí poptávka po bezpečnosti a pohodlí zasáhla i svět dopravy. Vozidla nové generace značky Iveco jsou stále bezpečnější a ještě pohodlnější než dříve, pomáhají dosáhnout racionálnějšího a úspornějšího jízdního stylu. Navíc se z nich díky využití nových telematických systémů stávají „chytrá nákladní auta“, která jsou připravena spolupracovat s fleet managementem.

Vše perfektně shrnují hodnoty značky Iveco: technologie, snížené celkové náklady na vlastnictví (TCO), udržitelnost a vždy snaha o lepší obchodní partnerství se zákazníky – to činí značku chytrou volbou v efektivitě, produktivitě a všestrannosti.