Nový Stralis: TCO2 Šampion

​​Nový Stralis zvyšuje sázky v oblasti ziskovosti a udržitelnosti v každé misi. Od regionálních, městských a lehkých stavebních prací až po dálkovou přepravu.

Zcela nový pohon, nejmodernější technologie a funkce a nové inovativní služby výrazně zvyšují efektivitu a spolehlivost a současná minimalizace emisí činí z Nového Stralisu šampiona celkových nákladů na vlastnictví TCO i emisí CO2 v jakékoli misi.

Iveco uvádí na trh Nový Stralis, který se představil se zcela přestavěným pohonem, s nejvyšší spolehlivostí a efektivitou ve snižování celkových nákladů vlastnictví TCO a emisí CO2. Řada o třech vozidlech byla vyvinuta na míru misím našich zákazníků a splňuje veškeré požadavky sektoru těžké nákladní přepravy.

Nový Stralis je výsledkem významné investice do produktového rozvoje, testování, výrobních prostor a metod. Nový Stralis plně těží z výrobních technologií nejvyšší kvality a procesů v madridské továrně, která se na tuto řadu specializuje, a v továrně Valladolid (Španělsko), která vyrábí a dodává kabiny. Obě továrny byly kompletně zrenovovány a zreorganizovány, aby byl zajištěn provoz na nejvyšší úrovni výroby světové třídy.


Nový Stralis: tři TCO2 šampioni

Nový Stralis byl navržen tak, aby přinesl nejlepší řešení pro regionální a krátké mise, včetně přepravy nebezpečného zboží, přičemž si zachovává svou unikátní výhodu díky exkluzivnímu HI-SCR systému zpracování spalin.

Vyvinuli jsme speciální verzi vozidla Stralis, Nový Stralis XP, pro mezinárodní dálkovou přepravu, který je vybaven inovativními funkcemi šetření paliva a novými službami pro maximalizaci provozuschopnosti a efektivního využití paliva.

Revoluční Nový Stralis NP, který jezdí na CNG a LNG, je jediný nákladní vůz určený pro mezinárodní přepravu splňující maximální udržitelnost a znamená opravdový převrat v oblasti plynových nákladních vozidel. Je to jediný nákladní vůz na zemní plyn, který nabízí takovou sílu, komfort, technologii převodovky a dojezdovou vzdálenost, aby vyhovoval misím dálkové přepravy.

Pierre Lahutte, prezident značky Iveco, uvedl: „Nový Stralis byl navržen tak, aby snížil celkové náklady vlastnictví a emise současně s důrazem na nejvyšší spolehlivost pro jeho majitele. Pro naše zákazníky jsme přidali nový set služeb, který sníží jejich celkové náklady na vlastnictví. V nadcházejících letech bude trh užitkových vozidel řízen podnikáním v dálkové přepravě. Stralis má vše, co je potřeba k tomu, aby se stal leaderem na tomto zcela změněném trhu, jak s šampionem TCO2 vozidlem Stralis XP, nákladním vozem s nejmodernějšími technologiemi, tak s převratným vozidlem Stralis NP, prvním a jedinečným nákladním vozem na plyn, který dokázal, že je vhodný pro mise dálkové přepravy. Jsme krůček od překonání hranic v udržitelné přepravě a hodláme toho docílit v partnerství s našimi zákazníky.


Nový, unikátní přístup orientovaný na misi zákazníka: produkt a služby snižující celkové náklady na vlastnictví.

V rámci produktu Iveco obnovilo a zmodernizovalo veškeré hlavní technické subsystémy: Nový Stralis disponuje kompletně přepracovaným pohonem, novou architekturou elektřiny a elektroniky, novou převodovkou, která je nejlepší ve své třídě, novou zadní nápravou a zavěšením kol. Přináší prediktivní GPS funkce nové generace i nová řešení pro nižší spotřebu a udržitelnost. Iveco navíc vyvinulo novou generaci služeb zákazníkům zaměřenou na snižování celkových nákladů vlastnictví pro každý model jako exkluzivní a jedinečnou součást nabídky Nového Stralisu.
​​