Nová Daily Euro 6, podnikatelský instinkt: ten nejlepší partner pro rozvoj dopravy s revoluční aplikací "DAILY BUSINESS UP"

​​​​​Nová Daily Euro 6 staví na úspěších Daily, která byla uvedena na trh v roce 2014 a která získala ocenění "International Van of the Year" pro rok 2015 a sbírala ocenění na celém světě - od Německa, kde bylo označené za "Nejlepší užitkové vozidlo s hmotností do 3,5 tuny" a "Nejlepší nákladní vozidlo KEP pro rok 2015", přičemž model Daily Hi-Matic získal ocenění za "inovace v oblasti nákladních vozidel KEP pro rok 2015", až po Chile, kde získala ocenění "Nejlepší užitkové vozidlo roku 2016".

Nová Daily Euro 6 den co den nabízí bezkonkurenční výkon díky novým a výkonným 2,3 a 3,0 l motorům s výkonem až 210 hp a točivým momentem až 470 Nm.

Oproti předchozím modelům Euro 5 dále dosahuje nižší spotřebu paliva až o 8% díky moderním technologiím pohonu. Nízké náklady na údržbu a opravy díky prodlouženým intervalům údržby a komponentům odolným proti opotřebení vedou k dalším úsporám ve výši až 12%.

​​​Prostřednictvím nové aplikace s názvem DAILY BUSINESS UP je řidič vždy připojen a využívá během jízdy výhody, které přináší systém Driver and Business Assistant.