​Iveco vizija, misija ir vertybės

Vizija

Būti pirmaujančiose pozicijose, siūlant vertingą ir kokybišką produktą kliento sėkmei užtikrinti.

Misija

Siūlyti patraukliausius komercinio transporto sprendimus, paremtus viso pasaulinio pardavimo tinklo kompetencija.

Vertybės

Nauda. Mes siūlome vertingą produktą nešantį pelną kliento verslui

Mes tikime, kad efektyvi Iveco automobilių ir aptarnavimo tinklo veikla yra įrankis klientui pasiekti gerus įmonės veiklos rezultatus, ko pasėkoje naudą gauna ir IVECO.

Įsipareigojimas. Mes priimame savo įsipareigojimus atsakingai

Mes nebijome įsipareigoti puikiai atlikti savo darbą ir pateisinti su mumis siejamus klientų, akcininkų, kolegų lūkesčius.

Mes nebijome todėl, kad pastoviai tobuliname savo produktų ir paslaugų kokybę, diegiame inovatyvias ir efektyvias technologijas, teikdami pirmenybę kliento pasitenkinimo kėlimui ir užtikrindami aplinkosaugos reikalavimų vykdymą.

Patikimumas. Mes tesime savo pažadus.

Iveco pasaulyje yra labai svarbi aukšta bendravimo kultūra tarp gamintojo, kliento ir atstovo. Iveco išlaiko geros kompanijos vardą dėka pažadų tesėjimo, patikimų ir punktualių sprendimų pateikimo.

Komandinė dvasia. IVECO dirba su klientais, atstovais ir tiekėjais kaip viena didelė komanda.

Mūsų klientai, tiekėjai ir atstovai yra mūsų komandos nariai. Kartu mes kuriame ir įgyvendiname idėjas ir siekiame bendrų tikslų. Tik kartu mes galime judėti į priekį ir išlaikyti pirmaujančias pozicijas rinkoje.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 3d44f3a0-0920-8089-a367-05c8f999bbd0.