​IVECO turi savo padalinius visuose penkiuose kontinentuose, kuriuose išdėstyti gamybos, administraciniai ir tiriamieji centrai

​IVECO dirba virš 27‘000 darbuotojų visuose penkiuose žemynuose, 27 gamyklose, esančiuose 16 pasaulio valstybių, 6 tiriamuose centruose, kur kuriamos ir bandomos naujausios automobilių pramonės technologijos.

Be Europos, Iveco vykdo veiklą Kinijoje, Rusijoje, Australijoje bei Lotynų Amerikoje.

Itin platų techninio aptarnavimo tinklą sudaro 5000 serviso taškų, išdėstytų daugiau nei 160 pasaulio šalių. Toks platus tinklas garantuoja sklandų, greitą ir kokybišką IVECO automobilių aptarnavimą bet kuriame pasaulio krašte.

Gamyklos

Visos IVECO gamyklos gamina automobilius, naudodamos naujausias technologijas, kurių dėka automobiliai yra kokybiški, pats gamybos procesas yra saugus tiek aplinkai tiek darbuotojams.

Visos gamyklos atitinka griežtus kokybės vadybos ISO 9001.

Tyrimo ir vystymo centrai

Tyrimų ir vystymo centrai išdėstyti visame pasaulyje. IVECO daug investuoja į naujų technologijų kūrimą ir taikymą automobilių gamyboje.

Šių investicijų tikslas yra pateikti klientui automobilius, kurie atitinka ir viršija šiuolaikinius efektyvumo, naudingumo, ekonomijos, komforto ir aplinkosaugos standartus.

Pardavimo ir aptarnavimo tinklas

IVECO yra sukūrusi pasaulinį pardavimo ir aptarnavimo tinklą visuose penkiuose kontinentuose, yra įsteigusi daugiau nei 2000 pardavimų atstovybių ir apie 5000 techninio aptarnavimo taškų.

IVECO kompanija pasikliauja savo partneriais, nes jie, aptarnaudami klientus, įdeda visą širdį į aukščiausio lygio paslaugų suteikimą.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 9b7620a1-31a6-8041-c697-e24a26a02be6.