​Iveco kompanija buvo įkurta 1975 metais sujungus trijose šalyse veikusias 5 kompanijas

Iveco - tarptautinė kompanija nuo pat jos įkūrimo.

1975 metais penkios gerai tuo metu žinomos Italijos, Prancūzijos ir Vokietijos kompanijos sujungė savo pajėgumus į vieną IVECO vardą.

Iveco plėtėsi dėka naujų kompanijų įsigijimo, aljansų ir tarptautinių bendrų įmonių įkūrimo. Iveco šiuo metu yra viena didžiausių komercinio transporto gamintojų pasaulyje.

Iveco gamybą vykdoma Europe, Kinijoje, Indijoje, Rusijoje, Turkijoje, Australijoje, Argentinoje, Brazilijoje, Pietų Afrikos Respublikoje. Iveco veiklą vykdo daugiau kaip 160 pasaulio šalių.

Iveco automobilių gamos spektras patenkina visus komercinio transporto verslo poreikius ir yra vienas plačiausių pasaulyje. Visa gama buvo pilnai atnaujinta 2007 metais.

Iveco pasižymi inovatyvių technologijų diegimu į automobilius, ypač didelis dėmesys yra skiriamas variklių tobulinimui. Iveco buvo pirmoji kompanija įdiegusi turbokompresorių, pirmoji panaudojusi Common Rail įpurškimo sistemą ir pirmoji į rinką paleidusi Euro5 automobilius. Patys automobiliai taip pat sulaukė visuotinio ekspertų pripažinimo ir yra gavę Metų sunkvežimio apdovanojimus 1992, 1993, 2003 metais ir Metų lengvojo komercinio automobilio apdovanojimą 2000 metais.

 

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 002094a0-493a-8089-be0b-bd192e13b4f2.