Iveco On - Fleet

Valdykite automobilių parką ir duomenis lengviau ir efektyviau.. Galime padėti stebėti transporto priemonių degalų sąnaudas ir vairuotojus, planuoti jų kasdienę veiklą, optimizuoti maršrutus ir išsiųsti užsakymus. Išplėskite automobilių parko administravimo galimybes remdamiesi įžvalgomis apie vairuotojo darbo dienas ir geografinę vietą! Taip pat galite kas ketvirtį gauti mūsų konsultanto nuosavybės išlaidų klausimais patarimų, kurie padės sumažinti degalų sąnaudas ir padidinti transporto priemonės naudojimą.

Automobilių parko valdymas

Pridėkite modulinių pasiūlymų, kad galėtumėte lengviau ir efektyviau valdyti automobilių parką
AUTOMOBILIŲ PARKO VALDYMAS

AUTOMOBILIŲ PARKO VALDYMAS

Įsigykite papildomų modulinių paslaugų, kad galėtumėte lengviau ir efektyviau valdyti savo automobilių parką. Mes galime padėti jums stebėti jūsų transporto priemonių degalų sąnaudas ir vairuotojus, taip pat planuoti jų misijas, optimizuoti maršrutus ir siųsti užsakymus. Padidinkite automobilių parko administravimo galimybes per įžvalgas apie vairuotojo darbo dienas ir geografinę vietą!

IVECO interneto API

Norėdami lanksčiai integruoti duomenis, naudokite žiniatinklio programų sąsają
IVECO INTERNETO API

IVECO INTERNETO API

Naudojant taikomųjų programų sąsają („Application Program Interface“, API) galima lanksčiai integruoti duomenis į kliento sistemas ir palengvina IVECO generuojamų ir kitų gamintojų transporto priemonių duomenų valdymą viename įrankyje.

PROFESIONALŲ KONSULTACIJOS DEGALŲ SĄNAUDŲ KLAUSIMAIS

Sumažinkite degalų sąnaudas naudodamiesi patarimais, Kuriuos jums suteiks virtualus konsultantas nuosavybės išlaidų klausimais
PROFESIONALŪS PATARIMAI DĖL DEGALŲ

PROFESIONALŪS PATARIMAI DĖL DEGALŲ

„IVECO TCO“ ekspertas kas ketvirtį tiesiogiai teiks konsultacijas ir patarimus, kaip sumažinti degalų sąnaudas. Jis taip pat užtikrins stebėjimą pateikdamas įspėjimus apie įvykius, kurie gali turėti įtakos transporto priemonės degalų efektyvumui, pvz., apie oro slėgį padangose ar užsikimšusius degalų ir oro filtrus, tuo pačiu maksimaliai pailgins sunkvežimio naudojimo laiką.

Profesionaliai parengta saugaus vairavimo ataskaita

Būkite saugesni kelyje, naudodamiesi patarimais, kurių jums suteiks konsultantas nuosavybės išlaidų klausimais
PROFESIONALIAI PARENGTA SAUGAUS VAIRAVIMO ATASKAITA

PROFESIONALIAI PARENGTA SAUGAUS VAIRAVIMO ATASKAITA

Atsižvelgdamas į saugaus vairavimo ataskaitoje pateiktus rezultatus, mūsų konsultantas nuosavybės išlaidų klausimais susisieks su jumis kas ketvirtį, kad patartų, kaip galėtumėte padidinti saugumą kelyje.

„IVECO ON
DAILY“

Atsisiųsti brošiūrą

„IVECO ON
WAY“ DIAPAZONAS

Atsisiųsti brošiūrą