Iveco On - Care

Rūpinkitės savo vairuotojais kelyje, teikite jiems ataskaitas apie degalų sąnaudas, padangų slėgį ir vairavimo stilių, kad optimizuotumėte transporto priemonės eksploatavimą ir vairuotojo saugumą.

Išmanioji ataskaita

Gaukite patarimų, kaip pagerinti vairavimo stilių
SMART REPORT

SMART REPORT

Mėnesinė transporto priemonės ir vairuotojo veiklos ataskaita siekiant pagerinti degalų sąnaudas ir transporto priemonės optimizavimą, stebint misijos profilį.

Saugaus vairavimo ataskaita

Būkite atsargesni ir saugesni kelyje
SAFE DRIVING REPORT

SAFE DRIVING REPORT

Naudodamiesi Smart Report išmaniosios ataskaitos ir Driving Style Evaluation funkcijomis, gausite naują ataskaitą, kuri leis jums įvertinti saugumą kelyje. Būkite atsargesni ir saugesni kelyje! Saugaus vairavimo ataskaita skirta tik jums ir yra nemokama.

IVECO ON klientų portalas ir programėlė

Dinamiškai stebėkite transporto priemonės degalų sąnaudas ir vairavimo stilių,
„IVECO ON“ ŽINIATINKLIO PORTALAS ir PROGRAMĖLĖ

„IVECO ON“ ŽINIATINKLIO PORTALAS ir PROGRAMĖLĖ

Stebėkite transporto priemonės degalų sąnaudas ir vairavimo stilių, kad optimizuotumėte savo automobilių parką. Mėgaukitės dinaminiu stebėjimu ir galimybe lyginti skirtingus duomenis.
Atsisiųskite programėlę iš „Google Play“ arba „App store“ ir sužinosite daugiau informacijos!

Programėlė Easy Way

Supaprastinkite gyvenimą kelyje paprastu paspaudimu
„EASY WAY“ PROGRAMĖLĖ

„EASY WAY“ PROGRAMĖLĖ

Supaprastinkite savo gyvenimą viduje: valdykite kabinos funkcijas ir iškvieskite visą parą teikiamą pagalbą „Assistance Non-Stop“ paprasčiausiai spragtelėdami pelės mygtuką. Arba paprašykite nuotolinės pagalbos paslaugų vieno iš sustojimų metu. Atsisiųskite „IVECO ON Easy Way“ programėlę ir džiaukitės patirtimi naujojoje kabinoje!

„IVECO ON
DAILY“

Atsisiųsti brošiūrą

„IVECO ON WAY“

Atsisiųsti brošiūrą