SUTEIKITE SAVO TRANSPORTO PRIEMONEI DAR DIDESNĘ PAPILDOMĄ VERTĘ

„IVECO“ pagalbinių reikmenų dėka galite padaryti savo darbo ir vairavimo patirtį dar įdomesnę ir nepakartojamą, naudodamiesijus supančia produkcijos linija.

Priklausomai nuo jūsų asmenybės ir verslo, galite padidinti savo transporto priemonės universalumą pasinaudodami plačiomis pasirinkimo galimybėmis, arba jos degalus taupančių aerodinaminių sprendinių užtikrinamu rentabilumu.

Aktyvios ir pasyvios papildomos saugos sistemos padeda geriau apsaugoti savo transporto priemonę, o aukštųjų technologijų pagalbiniai reikmenys tikrai leidžia persikelti į ateitį.

Patobulinkite ryšį, įtraukdami GPS vietos nustatymo įrenginį arba visą daugialypės terpės sistemą.
Padidinkite komforto lygį kabinoje papildydami ją visapusiais pagalbiniais reikmenimis, skirtais padaryti jūsų gyvenimą kiek galima malonesniu.

PAPILDYKITE SAVO „IVECO“ PAGALBINIAIS REIKMENIMIS IR AKSESUARAIS


IVECO Accessories Versatility

Universalumas
Užtikrinkite, kad transporto priemonė atitiktų jūsų asmenybę ir darbo poreikius
IVECO Accessories Safety

Sauga
Padidinkite savo pačių, jūsų transporto priemonės ir kitų eismo dalyvių saugumą
IVECO Accessories Profitability

Rentabilumas
Malonesnis važiavimas reiškia mažesnį nuovargį ir didesnį našumą


Padarykite savo vairavimo patirtį unikalia

„Daily“ pagalbiniai reikmenys

NAUJA PAGALBINIŲ REIKMENŲ GAMA JŪSŲ „DAILY“

„New Daily“, turėdamas natūralų instinktą numatyti verslo poreikius, dabar papildo savo garsųjį tvirtumą ir universalumą visu spektru naujų technologiškai pažangių funkcijų, tokiu būdu tapdamas geriausiu verslo pagalbininku.

  • Nauja aerodinaminių sprendinių, pavyzdžiui, aptakų, linija, skirta pagerinti pelningumą taupant degalus ir mažinant išmetamo CO2 kiekį;
  • papildomos aktyvios ir pasyvios saugos sistemos, užtikrinančios geriausią įmanomą jūsų transporto priemonės apsaugą;
  • naujas asortimentas produktų, skirtų pagerinti ryšį ir borto technologijas, su nauja daugialypės terpės sistema, galinio vaizdo „Wi-Fi“ kamera ir „Qi“ išmaniųjų telefonų laikikliu.

DAILY PAGRINDINIAI PAGALBINIAI REIKMENYS
UNIVERSALUMAS

Papildykite savo „Daily“ bagažo lentyna, kad galėtumėte išnaudoti stogo viršų, arba pasirinkite vamzdžio laikiklį, laiptelius ar grindų platformą. Jei jums reikia daugiau apsaugos, paprašykite, krovinių skyriaus apdailos, itin atsparios drėgmei, cheminėms medžiagoms ir įbrėžimams.

RENTABILUMAS

Originali oro srauto sistema garantuoja puikų aerodinaminį sprendinį kuro sąnaudoms sumažinti. Aerodinaminis rinkinys išbandytas vėjo tunelyje ir kelyje, siekiant užtikrinti didesnį degalų taupymą, o metakrilato deflektoriai sumažina aerodinaminį pasipriešinimą ir sūkuriavimą nepakenkdami matomumui.

SAUGA

Aktyvi ir pasyvi apsaugos sistema garantuoja saugumą transporto priemonei ir keleiviams: stūmimo strypas, kuriam suteiktas ES sertifikatas, užtikrina apsaugą priekyje, o iš nerūdijančio plieno pagaminti šoniniai apsauginiai strypai neleidžia pažeisti transporto priemonės šonų ir važiuoklės. Aukštos kokybės atbulinės eigos saugos sistemos suteikia didesnį matomumo lauką atliekant manevrus

AUKŠTOSIOS TECHNOLOGIJOS

Visas radijo imtuvo, nešiojamosios navigacijos sistemos ir pritaikytos kameros, skirtos valdyti galinę dalį važiuojant atbuline eiga naudojant išmanųjį telefoną ar „Android“ / „iOS“ planšetinius kompiuterius kaip „IVECO Cam“ programos monitorių, komplektas papildo transporto priemonę naujausiomis technologijomis.

RYŠIAI

Naujoji daugialypės terpės sistema, naujos kartos GPS vietos nustatymo įrenginys ir „Wi-Fi“ galinė kamera padidins jūsų transporto priemonės ryšių lygį. Naudodami „Qi“ išmaniojo telefono laikiklį visada galite lengvai ir saugiai pasiekti savo telefoną prietaisų skydelyje ir įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną, nenaudodami laidų vairuodami

PATOGUMAS

Individualizuokite savo transporto priemonės patogumą, pasirinkdami įvairius pagalbinius reikmenis, skirtus sukurti patogesnę gyvenamąją erdvę: sėdynių užvalkalus, šaldytuvą, kavos aparatą ir kabyklą.

TECHNOLOGIJA, SAUGUMAS IR PATOGUMAS

„Eurocargo“ pagalbiniai reikmenys

NAUJA PAGALBINIŲ REIKMENŲ GAMA, SKIRTA „EUROCARGO“

Dėl nenugalimo technologijų, patikimumo ir universalumo derinio visada buvęs atskaitos tašku ir pranašesniu šios srities atstovu, šiandien naujasis „Eurocargo“ yra dar stilingesnis, tvirtesnis, efektyvesnis ir lengviau valdomas nei bet kada anksčiau.

„IVECO Accessories“ gali pasigirti asortimentu, kuris yra specialiai sukurtas jūsų „Eurocargo“ estetikai, patogumui, saugai ir technologijai pagerinti:

PAGRINDINIAI PAGALBINIAI REIKMENYS EUROCARGO
UNIVERSALUMAS

Dizainas ir funkcionalumas yra pagrindiniai estetinių pagalbinių reikmenų linijos elementai: lengvi ABS plastikiniai dangteliai, priderinti transporto priemonei, apsaugantys veidrodžius ir sustiprinantys dizainą, ir „Superior“ apsauginės juostos, specialiai suformuotos taip, kad pabrėžtų transporto priemonės priekio dizainą ir suteiktų jai grubesnę išvaizdą.

RENTABILUMAS

Originalūs „Iveco“ aptakai, reguliuojami, tvirti ir lengvi dėl naudojamų konstrukcinio tinklelio ir vidinių plastiko strypų. Kartu su langų deflektoriumi šis puikus sprendinys sumažina degalų sąnaudas ir aerodinaminį pasipriešinimą.

SAUGA

Apsauginės atbulinės eigos sistemos idealiai pritaikytos užtikrinti didesnį matomumą vairuotojui manevruojant ir didesnį saugumą. „IVECO“ profesionalūs gaminiai pasižymi aukštos kokybės dalimis ir puikiu dėmesiu detalėms. Visapusės saugos sistemos: pavojaus signalai, apsaugos nuo degalų vagystės sistema, garsinis signalas, leidžiantys vairuotojui dirbti saugiausiu būdu.

AUKŠTOSIOS TECHNOLOGIJOS

Mūsų tikslas – pagerinti gyvenimą automobilyje: įvairiausi radijo imtuvai, skirti prasiblaškymui darbo metu, naujausios kartos navigacijos sistema ir specialiai užsakomas išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių laikiklis padės vairuotojui vykdyti savo kasdienę darbo misiją.

PATOGUMAS

Nauja „Iveco Eurocargo“ sėdynių užvalkalų serija, skirta naujiems „Iveco Eurocargo“, atitiks visus poreikius, kartu pritaikant juos jūsų asmeniniams poreikiams. Kartu su naujais kilimėliais ir jų dvigubo tvirtinimo sistema garantuojamas malonus pritaikomumas kabinoje.

RINKITĖS LYGIŲ NETURINČIĄ VAIRAVIMO PATIRTĮ

S-WAY pagalbiniai reikmenys

NAUJI „S-WAY“ PAGALBINIAI REIKMENYS TRUMPAI

„IVECO S-WAY“ siūlo išsamų transporto sprendinį, skirtą pagerinti vairuotojo gyvenimą kabinoje ir suteikti savininkams galimybę dirbti efektyviai, pelningai ir tvariai.

Laikydamasis šio naujojo darbo ir vairavimo būdo, IVECO siūlo naujos kartos specialiai sukurtus priedus, kurie pritaiko ir maksimaliai pagerina jūsų asmeninę darbo su naujuoju „IVECO S-WAY“ patirtį.

PAGRINDINIAI „S-WAY“ PRIEDAI
UNIVERSALUMAS

Kiekviena detalė buvo kruopščiai suprojektuota taip, kad pabrėžtų vyraujantį charakterį, maksimaliai pagerinant eksploatacines savybes. Aukštos kokybės medžiagos ir tikslus testavimas leidžia užtikrinti lengvus montavimo darbus. Naujas dangtelis su LED pašvietimu, skirtas naujojo stogo formai, pagerina automobilių parko atpažinamumą, o pritaikytas logotipas, chromuoti elementai ir nauji galingi lipdukai garantuoja maksimalų universalumą.

RENTABILUMAS

Įrenginių derinys: aerodinaminis rinkinys, saulės apsauga ir deflektorius sumažins pasipriešinimą sūkuriavimui, kartu su degalų apsaugos nuo vagystės priemonėmis ir padangų slėgio stebėjimo sistema, kad būtų užtikrintas degalų taupymas.

SAUGA

Padidinkite savo transporto priemonės saugumą, išvenkite avarijų naudodamiesi visapuse galinio vaizdo kameros sistema, ir naujai transporto priemonei sukurta speciali šildoma kamera ekstremaliausioms oro sąlygoms. Pneumatinis garso signalas ir visapusis atšvaitų asortimentas užtikrins maksimalų matomumą kelyje.

PATOGUMAS

Patogus gyvenimas kabinoje: tai yra „Comfort“ pagalbinių reikmenų linijos mantra. Naujoji mikrobangų krosnelė leidžia visada jaustis kaip namuose. Mes išbandėme savo naują LED plafoną su USB lizdu, kad vairuotojai ir keleiviai galėtų mėgautis naktiniu gyvenimu kabinoje skaitydami knygą. Naujieji sėdynių užvalkalai ir kilimėliai yra skirti patenkinti įvairius darbo poreikius: nuo laivų statyklos iki tolimų reisų.

AUKŠTOSIOS TECHNOLOGIJOS

„HI-TECH“ priedų serija suteikia galimybę naudotis naujausiomis technologijomis ir pramogomis. Įvairios galimybės, turinčios vienintelį tikslą: supaprastinti jūsų darbą ir gyvenimą automobilyje.
Naujasis pritaikytas prietaisų skydelio laikiklis su integruotu USB lizdu buvo sukurtas įkrauti jūsų įrenginius lengviausiu ir saugiausiu būdu. Suderinus su nauja garso ir vaizdo sistema užtikrinamos naujovės, technologijos ir paprastumas naudotis, sukuriant tobulą aplinką poilsiui.