​Iveco on hoidmas Euroopas juhtpositsiooni hübriidtehnoloogial põhinevate ja maagaasil sõitvate madala emissioonitasemega veokite tootmises

Kütused ja maagaasil sõitvad veokid

Iveco on madala emissioonitasemega veokite tootmises Euroopas juhtpositsioonil, pakkudes kõige täiuslikumat ja moodsamat valikut maagaasil sõitvaid veokeid.

Keskkonnasäästlik liikuvus

Iveco on pühendunud praeguse põlvkonna transpordivajaduste rahuldamisele ja hoolitseb ühtlasi selle eest, et ka järgmiste põlvkondade vajadused saaksid täidetud.

Transpordi kontseptsioon

Jätkusuutliku transpordi keskmes on kontseptuaalne sõiduk, millel on väiksem kütusekulu ja madalam emissioonitase ning täiustatud aerodünaamika- ja ohutusomadused. Eesmärk on tagada multimodaalse transpordi üha suurem tootlikkus.

Euro 3 veokite täiustamine

Üha keskkonnasäästlikuma liikuvuse kontekstis on Iveco välja töötanud täiusliku valiku tooteid, mis võimaldavad viia Euro 3 nõuetele vastavad veokid vastavusse Euro 5 standardis sätestatud osakeseväärtuste nõuetega, nii et ka need veokid vastaksid kõige uuematele asjakohastele standarditele.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: c2253ea1-8154-8041-c697-e2d0617e5b8a.