​Aastal pärast kolmest Euroopa riigist pärit viie ettevõtte ühinemist

Iveco on olnud rahvusvahelisel areenil alates oma asutamisest.

1975. aastal otsustasid kolmest Euroopa riigist (Itaaliast, Prantsusmaalt ja Saksamaalt) pärit viis tugevat ettevõtet ühendada oma jõud ja asutada uue ettevõtte.

Tänu ettevõtete omandamisele, liitudele ja rahvusvahelistele ühisettevõtetele on Ivecol tugev positsioon juhtivate maanteeveonduse ettevõtete seas.

Ettevõttel on tootmistehased Euroopas, Hiinas, Indias, Venemaal, Türgis, Austraalias, Argentiinas, Brasiilias ja Lõuna-Aafrikas ning ettevõte on esindatud enam kui 160 riigis.

Iveco pakub tooteid, mis vastavad kõikidele professionaalse transpordi vajadustele. Ettevõtte tootevalik, mis on alates 2007. aastast läbinud täieliku uuenduskuuri, on üks kõige terviklikumaid.

Iveco on alati olnud uuenduste esirinnas. Ta oli esimene ettevõte, kes hakkas kasutama turbolaadurit kõikidel diiselveokitel, võttis kasutusele ühisanumsissepritsega mootorid ja tõi turule Euro 5 nõuetele vastavad veokid. Mainimist väärivad aasta veoki tiitlid aastatel 1992, 1993 ja 2003 ning aasta kaubiku tiitel aastal 2000. 

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 8c133ca1-71d8-8041-c697-ec63cd73a526.