SNIEDZ JŪSU IVECO VĒL VAIRĀK PIEVIENOTĀS VĒRTĪBAS

Pateicoties IVECO piederumiem, jūs varat padarīt savu darba un braukšanas pieredzi vēl aizraujošāku un unikālāku ar pilnu produktu līniju, kas veidota tieši jums.

Atkarībā no jūsu personības un biznesa, jūs varat izvēlēties uzlabot sava transportlīdzekļa daudzpusību ar plašu opciju klāstu, vai tā rentabilitāti ar degvielu taupošiem aerodinamikas risinājumiem.

Aktīvās un pasīvās drošības papildsistēmas palīdz jums labāk pasargāt jūsu transportlīdzekli, bet augsto tehnoloģiju piederumi ienes nākotni jūsu transportlīdzeklī.

Uzlabojiet savienojamību ar GPS lokatoru vai pilnu multivides sistēmu.
Un palieliniet savu komfortu ar plašu piederumu izvēli, lai padarītu savu dzīvi pēc iespējas patīkamāku.

KĀDĒĻ APRĪKOT SAVU IVECO


IVECO Accessories Versatility

Daudzpusība
Lieciet jūsu transportlīdzeklim atbilst jūsu personībai un darba vajadzībām
IVECO Accessories Safety

Drošība
Uzlabojiet savu, savu transportlīdzekļu un citu satiksmes dalībnieku drošību
IVECO Accessories Profitability

Rentabilitāte
Patīkamāks brauciens nozīmē mazāku nogurumu un lielāku produktivitāti


Padariet savu braukšanas pieredzi unikālu

Daily Piederumi

JAUNS PIEDERUMU KLĀSTS JŪSU DAILY

Uzticīgs savam dabiskajam instinktam paredzēt biznesa vajadzības, New Daily tagad pievieno pilnu klāstu ar jaunām tehnoloģiski modernām funkcijām savai slavenajai izturībai un daudzpusībai, padarot to par vislabāko biznesa palīgu.

  • Jauna aerodinamikas risinājumu līnija, piemēram, spoileris, uzlabo rentabilitāti, vienlaicīgi taupot degvielu un samazinot CO2 izmešus;
  • Papildu aktīvās un pasīvās drošības sistēmas nodrošina vislabāko iespējamo jūsu transportlīdzekļa aizsardzību;
  • Jauns produktu klāsts veidots, lai palielinātu savienojamību un transportlīdzekļa tehnoloģiju ar jaunu multivides sistēmu, aizmugures Wi-Fi kameru un Qi viedtālruņa ligzdu.

DAILY GALVENIE PIEDERUMI
DAUDZPUSĪBA

​Papildiniet savu Daily ar bagāžas plauktu, lai izmantotu vietu uz jumta, vai izvēlieties cauruļu turētāju, kāpnes vai grīdas platformu. Ja jums nepieciešama lielāka aizsardzība, pasūtiet kravas telpas apdari, kurai ir īpaša aizsardzība pret mitrumu, ķīmiskajām vielām un skrāpējumiem.

RENTABILITĀTE

​Oriģinālā gaisa plūsmas sistēma garantē izcilu aerodinamiku, lai samazinātu degvielas patēriņu. Aerodinamikas komplekts ir testēts vēja tunelī un uz ceļa, lai nodrošinātu uzlabotu degvielas ekonomiju; un no metakrilāta veidoti deflektori samazina aerodinamisko pretestību un turbulenci, neietekmējot redzamību.

DROŠĪBA

​Aktīvā un pasīvā drošības sistēma garantē, ka gan transportlīdzeklis, gan pasažieri būs drošībā uz ceļa: ES sertificētais stienis nodrošina priekšējo aizsardzību, bet nerūsošā tērauda sānu aizsargstieņi novērš bojājumus transportlīdzekļa un šasijas sānos. Augstas kvalitātes atpakaļgaitas drošības sistēmas nodrošina lielāku redzes lauku, veicot manevrus.

AUGSTĀS TEHNOLOĢIJAS

​Pilns radio, pārvietojamā navigatora un pielāgotās kameras komplekts, lai kontrolētu aizmuguri atpakaļgaitas pārnesumā, izmantojot viedtālruni vai Android/iOS planšetdatoru kā monitoru “IVECO Cam” lietojumprogrammā, ievieš transportlīdzeklī jaunākās tehnoloģijas.

SAVIENOJAMĪBA

​Jaunā multivides sistēma, jaunākās paaudzes GPS lokators un Wi-Fi atpakaļskata kamera uzlabos jūsu transportlīdzekļa savienojamības līmeni. Pateicoties Qi viedtālruņa ligzdai, jūs vienmēr varat viegli un droši aizsniegt savu viedtālruni uz mērierīču paneļa un braukšanas laikā uzlādēt savu saderīgo viedtālruni, neizmantojot vadus.

KOMFORTS

​Personalizējiet sava transportlīdzekļa komfortu ar plašu piederumu klāstu, lai radītu ērtāku telpu: sēdekļa pārsegi, ledusskapis, kafijas automāts un uzkopšanas komplekts.

TEHNOLOĢIJA, DROŠĪBA UN KOMFORTS

Eurocargo Piederumi

JAUNS PIEDERUMU KLĀSTS EUROCARGO

Vienmēr esot atsauces punktam un industrijas līderim savas nepārspējamās tehnoloģiju, uzticamības un daudzpusības kombinācijas dēļ, šodien jaunais Eurocargo ir vēl stilīgāks, ilgtspējīgāks, efektīvāks un vieglāk pārvaldāms.

IVECO piederumi lepojas ar produktu līniju, kas ir īpaši veidota, lai uzlabotu jūsu Eurocargo estētiku, komfortu, drošību un tehnoloģiju.

EUROCARGO GALVENIE PIEDERUMI
DAUDZPUSĪBA

​Estētiskās piederumu līnijas galvenie elementi ir dizains un funkcionalitāte: vieglie ABS plastmasas pārsegi, kas pielāgojas transportlīdzeklim, pasargā spoguļus un uzlabo dizainu, un nepārspējamie aizsargstieņi, kas īpaši veidoti, lai izceltu transportlīdzekļa priekšpuses dizainu un sniegtu robustu izskatu.

RENTABILITĀTE

​Oriģinālie IVECO spoileri ir regulējami, robusti un viegli, pateicoties strukturālam tinumam un iekšējam karkasam ar sveķiem. Apvienojumā ar logu deflektoru tas ir izcils risinājums degvielas patēriņa samazināšanai, samazinot aerodinamisko pretestību.

DROŠĪBA

​Atpakaļgaitas drošības sistēmas lielākai drošībai ir ideāli piemērotas labākas autovadītāja redzamības nodrošināšanai manevru laikā. IVECO profesionālos produktus raksturo augstas kvalitātes komponenti un nepārspējama koncentrēšanās uz detaļām. Pilnīgas drošības sistēmas, kā brīdinājumi, degvielas pretnozagšanas sistēma, signāltaure, ļauj autovadītājam strādāt visdrošākajā veidā.

AUGSTĀS TEHNOLOĢIJAS

​Mūsu misija ir uzlabot uzturēšanos transportlīdzeklī: pilns radio klāsts, lai izklaidētu darba laikā, jaunākās paaudzes navigators un īpašs viedtālruņa un planšetdatora turētājs palīdzēs autovadītājam ikdienas darbā.

KOMFORTS

​Jaunā sēdekļa pārsegu līnija, ko ir ieviesis IVECO Eurocargo, ir veidota, lai ievērotas visas prasības, bet vienlaikus pielāgotos jūsu personīgajām vajadzībām. Kopā ar jaunajiem paklājiņiem un dubultas fiksācijas sistēmu tiek garantēta patīkama uzturēšanās transportlīdzeklī.

IZVĒLIETIES NEPĀRSPĒJAMU BRAUKŠANAS PIEREDZI

S-WAY Piederumi

ĪSUMĀ PAR JAUNAJIEM S-WAY PIEDERUMIEM

IVECO S-WAY nodrošina pilnīgu transportēšanas risinājumu, kas veidots, lai uzlabotu autovadītāja uzturēšanos transportlīdzeklī un ļautu īpašniekiem strādāt efektīvāk, rentablāk un ilgtspējīgāk.

Reizē ar šo jauno darba un braukšanas veidu IVECO piedāvā jaunu īpaši veidotu piederumu paaudzi, kas pielāgo un uzlabo jūsu personīgo pieredzi ar jūsu JAUNO IVECO S-WAY.

S-WAY GALVENIE PIEDERUMI
DAUDZPUSĪBA

​Katra atsevišķā detaļa ir rūpīgi veidota, lai sev raksturīgajā veidā palielinātu veiktspēju. Augstas kvalitātes materiāli un precīzā testēšana nodrošina vieglu uzstādīšanu. Jaunais ar LED apgaismotais pārsegs, kas veidots jaunajai jumta formai, uzlabo autoparka identitāti ar pielāgotu logotipu, hromētiem elementiem, un jaunās, iespaidīgās uzlīmes garantē maksimālu daudzpusību.

RENTABILITĀTE

​Ierīču kombinācija: aerodinamikas komplekts, saules aizsargstikls un deflektors samazinās turbulences pretestību, palīdzot kopā ar degvielas pretnozagšanas rīkiem un uzraugot riepu spiediena sistēmu, lai garantētu degvielas taupīšanu.

DROŠĪBA

​Palieliniet sava transportlīdzekļa drošību un novērsiet negadījumus, izmantojot aizmugures kameras sistēmu. Jaunam transportlīdzeklim ir izveidota īpaša apsildāma kamera visekstrēmākajiem laikapstākļiem. Pneimatiskā signāltaure un pilnībā atstarojošu piederumu klāsts nodrošinās maksimālu redzamību uz ceļa.

KOMFORTS

​Justies transportlīdzeklī kā mājās: tā ir komforta piederumu līnijas mantra. Jaunā mikroviļņu krāsns ļauj vienmēr justies patiesi ērti. Mēs testējām jauno LED apgaismojumu ar USB ligzdu, lai ļautu autovadītājiem un pasažieriem patīkamāk pavadīt nakti transportlīdzeklī, lasot grāmatu. Jaunie sēdekļa pārsegi un paklājiņi ir veidoti, lai pielāgotos dažādām darba vajadzībām: no pārvietošanās pa noliktavu līdz gariem pārbraucieniem.

AUGSTĀS TEHNOLOĢIJAS

​Augsto tehnoloģiju piederumu līnija ļauj jums iegūt no jaunākajām tehnoloģijām un informācijas un izklaides sistēmas. Dažādas iespējas ar vienu mērķi: atvieglo jūsu darbu un dzīvi transportlīdzeklī.
Jauns, pielāgots mērierīču paneļa kronšteins ar iebūvētu USB ligzdu ir veidots, lai uzlādētu jūsu ierīces visvienkāršākajā un drošākajā pozīcijā. Salāgojot jauno audio un video sistēmu, tiek garantēta inovācija, tehnoloģija un viegla izmantošana, radot ideālu un relaksējošu vidi.