IVECO DRIVER PAL
The vocal driver companion.

IVECO Driver Pal

Jaunais IVECO DRIVER PAL ir novatoriska ar balsi vadāma palīgierīce autovadītājiem, kas ļauj transportlīdzeklī izmantot digitālu aprīkojumu, mijiedarboties ar transportlīdzekli un citiem vadītājiem, kā arī piekļūt IVECO savienojamības pakalpojumiem, izmantojot balss komandas ar Amazon Alexa starpniecību.

KOMFORTS
Ar viedajām funkcijām aprīkotā kabīnē un transportlīdzeklī pilnībā integrētu Alexa vadītājs var mijiedarboties ar savu kravas automašīnu un darbināt visas kabīnē esošās funkcijas, izmantojot balsi.

DROŠĪBA
Balss vadība padara braukšanu drošāku, mazina risku novērst uzmanību un ļauj veikt papildu darbības ar balsi, tādējādi ļaujot vadītājam koncentrēties uz braukšanu.

PRODUKTIVITĀTE
Izmantojot jauno un novatorisko balss pakalpojumu, vadītāji var plānot maršrutus, pārbaudīt transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, kā arī uzzināt informāciju par satiksmes sastrēgumiem, laika apstākļiem un citiem sarežģījumiem, lai izvairītos no neplānotas gaidīšanas un kavēšanās.

KOPIENA
Izmantojot IVECO DRIVER PAL, vadītāji var pieslēgties vadītāju kopienai. Viņi var droši sazināties ar citiem vadītājiem, dalīties informācijā un sniegt ieteikumus saistībā ar maršrutiem, turklāt valodas barjera nav šķērslis, jo IVECO balss vadības sistēma iztulko informāciju.

KAS JAUNS?

Paplašinātas balss vadības sistēmas funkcijas pakalpojumā myiveco skill.

IVECO uz klientiem orientētā pastāvīgas uzlabošanas procesa ietvaros balss vadības palīgsistēma IVECO DRIVER PAL ir papildināta ar jaunām funkcijām, kas vadītāju darbu padara vēl vieglāku, produktīvāku un drošāku.


JAUNAS FUNKCIJAS pakalpojumā MYIVECO skill:
✔︎ jauna transportlīdzekļa lokatora funkcija;
✔︎ uzlabots balss pieprasījums “Open MYIVECO” (Atvērt MYIVECO);
✔︎ jaunas funkcijas, kas palīdz uzlabot transportlīdzekļa darbspējas laiku;
✔︎ papildu kabīnes vadīklas.

IVECO ON - DRIVER PAL

JAUNAS FUNKCIJAS

Jaunas funkcijas, kas vēl vairāk atvieglo vadītāju darbu

Uzņēmums IVECO ir paplašinājis balss vadības palīgsistēmas IVECO Driver Pal funkcijas, kas IVECO Daily un IVECO S-Way transportlīdzekļu vadītājiem palīdzēs vēl vairāk uzlabot produktivitāti un ērtības, kā arī palielināt transportlīdzekļu darbspējas laiku.

JAUNS TRANSPORTLĪDZEKĻA LOKATORS

Jaunā transportlīdzekļa lokatora palīdz taupīt laiku, parādot, kur transportlīdzeklis ir novietots.

Jaunās funkcijas ietver noderīgus risinājumus laika taupīšanai, kas palīdz uzlabot produktivitāti. Izmantojot transportlīdzekļa lokatora funkciju, vadītājs var uzzināt adresi, kurā atrodas transportlīdzeklis, ar balss komandu “ Where is my vehicle?” (Kur ir mans transportlīdzeklis) pakalpojumā Driver Pal MYIVECO skill.

Šo funkciju var izmantot arī, atrodoties kabīnē, ja vadītājs vēlas uzzināt, kurā ielā atrodas, un tuvumā nav redzamas ielu nosaukumu plāksnes.
Vadītāji, kuru darba devējiem ir līgumi ar noteiktiem degvielas piegādātājiem, varēs bez grūtībām atrast tuvāko uzpildes staciju, izmantojot pakalpojuma MYIVECO skill meklēšanas pēc zīmola funkciju.

ATVĒRT MYIVECO

Uzlabotais balss pieprasījums “Open MYIVECO” (Atvērt MYIVECO) turpmāk darbosies arī kā balss pamācība, kas palīdzēs vadītājam ātri piekļūt biežāk izmantotajām komandām, tādējādi nodrošinot ātru un intuitīvu vadību.

Balss komandas “Open MYIVECO” (Atvērt MYIVECO) uzlabojumi ievērojami atvieglo lietošanu, nodrošinot ātrāku piekļuvi būtiskākajām funkcijām. Funkcija darbojas kā balss pamācība, kas atgādina vadītājiem, kā, izmantojot IVECO Driver Pal iegūt informāciju par kravas automašīnu, kā arī sniedz ātras norādes par biežāk izmantotajām un noderīgākajām komandām.

Kad funkcija “Open MYIVECO” (Atvērt MYIVECO)” ir aktivizēta, tā paliek aktīva un gatava reaģēt uz papildu tiešiem pieprasījumiem, piemēram, “ What is the vehicle status?” (Kāds ir transportlīdzekļa statuss?) vai “ How is my driving style?” (Kāds ir mans braukšanas stils), tādējādi nodrošinot intuitīvāku mijiedarbību. Funkciju var viegli aizvērt ar vienkāršu balss komandu “Stop” (Apturēt).

TRANSPORTLĪDZEKĻA DARBSPĒJAS LAIKA PALIELINĀŠANA

Jaunas funkcijas, kas palīdz palielināt transportlīdzekļa darbspējas laiku, ietver iespēju pieprasīt pakalpojumu IVECO Assistance Non Stop ar balss komandām, kā arī integrētus “push” paziņojumus, kas nodrošina reāllaika apkopes informāciju.

Jaunu papildu funkciju pakete palīdzēs vadītājiem palielināt transportlīdzekļa darbspējas laiku. Tehniskas problēmas vai bojājuma gadījumā vadītājs var sazināties ar t IVECO Assistance Non-Stop pakalpojumu, izmantojot balss komandas, nevis mobilo lietotni vai informācijas un izklaides sistēmu. Jauni paziņojumi atvieglos apkopes darbu plānošanu un palīdzēs novērst problēmas: IVECO Driver Pal atgādinās vadītājam par nākamo plānoto apkopi, kā arī sniegs informāciju par pieejamiem bezvadu atjauninājumiem, ko pēc tam var ieplānot izdevīgā brīdī.

Papildu paziņojumi par klimata kontroles iestatījumiem un plānošanu, vadības telpu un bezvadu atjauninājumiem tiks nosūtīti arī uz vadītāja mobilo ierīci lietotnēs IVECO Easy Way un IVECO Easy Daily — noderīga funkcija, ja vadītājs attāli izmanto dažādās funkcijas, tai skaitā klimata kontroles plānošanu.

SALONA VADĪBAS IERĪCES

Papildu salona vadības ierīces var aktivizēt, izmantojot balss komandas, tādējādi uzlabojot vadītāja komfortu un drošību

IVECO S-Way komfortu un drošību uzlabo jaunā IVECO Driver Pal funkcija, kas ļauj vadītājam aktivizēt papildu salona vadības ierīces (piemēram, logu atvēršanu un aizvēršanu, piebraucot pie kases lodziņa, jumta lūkas vadību vai informācijas sistēmas ieslēgšanu/izslēgšanu, atpūšoties salonā).

Uzņēmums IVECO turklāt ir paplašinājis vadītājiem nodrošināto informāciju ar pakalpojuma MYCOMMUNITY skill starpniecību; tai skaitā tagad ir pieejama informācija par to, cik lietotāju ir noklausījušies pakalpojumā ievietotos ziņojumus.