Iveco On - Care

Parūpējieties par savu autovadītāju, kad viņš ir ceļā, sniedzot viņam speciālus ziņojumus par degvielas patēriņu, riepu spiedienu un viņa braukšanas stilu, kas palīdzēs optimizēt automobiļa sniegumu un jūsu autovadītāja drošību.

Smart ziņojums

Saņemiet ieteikumus par to, kā uzlabot braukšanas stilu
VIEDIE ZIŅOJUMI

VIEDIE ZIŅOJUMI

Ikmēneša ziņojums par transportlīdzekļa un autovadītāja sniegumu, lai uzlabotu degvielas patēriņu un transportlīdzekļa optimizāciju, uzraugot misijas profilu.

Drošas braukšanas ziņojums

Esiet uzmanīgāks un vairāk pasargāts, esot ceļā!
DROŠAS BRAUKŠANAS ZIŅOJUMS

DROŠAS BRAUKŠANAS ZIŅOJUMS

Kopā ar Smart Report un, pateicoties Braukšanas Stila Novērtēšanas sistēmai, jūs tagad saņemsiet šo jauno ziņojumu, kas ļaus noteikt drošības līmeni kabīnē. Esiet uzmanīgāks un vairāk pasargāts, esot ceļā! Drošas braukšanas ziņojums ir paredzēts tieši jums, un tas ir bezmaksas pakalpojums.

IVECO ON KLIENTU PORTĀLS UN LIETOTNE

Dinamiski uzraugiet automobiļa degvielas patēriņu un vadītāja braukšanas stilu
IVECO ON TĪMEKĻA PORTĀLS UN LIETOTNE

IVECO ON TĪMEKĻA PORTĀLS UN LIETOTNE

Uzraugiet transportlīdzekļa degvielas patēriņu un braukšanas stilu, lai optimizētu autoparka veiktspēju. Izbaudiet dinamisko uzraudzību un iespēju salīdzināt dažādus datus.
Lejupielādējiet MYDAILY lietotni no Google Play vai App Store, lai iegūtu plašāku informāciju!

Easy Way lietotne

Ar vienkāršu klikšķi atvieglojiet savu dzīvi kabīnē.
EASY WAY LIETOTNE

EASY WAY LIETOTNE

Atvieglojiet savu dzīvi, atrodoties transportlīdzeklī: kontrolējiet kabīnes funkcijas un zvaniet Assistance Non-Stop ar vienu klikšķi. Vai lūdziet Attālinātās palīdzības pakalpojumu kādā no savām apstāšanās reizēm. Lejupielādējiet IVECO ON Easy Way lietotni, lai izbaudītu pieredzi jaunajā kabīnē!

IVECO ON
DAILY

Lejupielādēt brošūru

IVECO ON
WAY KLĀSTA

Lejupielādēt brošūru