Iveco On - Fleet

Nodrošiniet vieglu un efektīvu sava autoparka pārvaldību..
Mēs varam jums palīdzēt kontrolēt jūsu automobiļu degvielas patēriņu un autovadītājus, plānot ikdienas aktivitātes, optimizēt maršrutus un nosūtīt pasūtījumus. Palieliniet autoparka administrēšanas kapacitāti, izmantojot autovadītāju darba dienas pārskatu un ģeogrāfisko atrašanās vietu! Turklāt jūs varat saņemt ceturkšņa ieteikumus no mūsu TCO konsultantiem, kas ļaus samazināt degvielas patēriņu un nodrošinās optimālu automobiļa ekspluatāciju.

AUTOPARKA PĀRVALDĪBA

Pievienojiet modulāros piedāvājumus, kas palīdzēs vienkārši un efektīvi pārvaldīt jūsu autoparku
AUTOPARKA PĀRVALDĪBA

AUTOPARKA PĀRVALDĪBA

Iegādājieties papildu modulāros pakalpojumus, lai pārvaldītu jūsu autoparku daudz vienkāršāk un efektīvāk. Mēs varam jums palīdzēt uzraudzīt jūsu transportlīdzekļa degvielas patēriņu un autovadītājus, kā arī plānot misijas, optimizējot maršrutus un pasūtījumu piegādi. Palieliniet autoparka administrēšanas kapacitāti ar ieskatu autovadītāja darba dienā un ģeolokācijā!

IVECO tīmekļa Api

Izmantojiet lietotnes interfeisu elastīgai datu integrēšanai
IVECO TĪMEKĻA API

IVECO TĪMEKĻA API

Lietojumprogrammas saskarne (API) ļauj jums veikt elastīgu datu integrāciju klienta sistēmās un uzlabo IVECO un citu zīmolu transportlīdzekļu izveidoto datu pārvaldību vienā rīkā.

profesionālā degvielas konsultācija

Samaziniet degvielas patēriņu, izmantojot TCO konsultanta ieteikumus
PROFESIONĀLĀ DEGVIELAS KONSULTĀCIJA

PROFESIONĀLĀ DEGVIELAS KONSULTĀCIJA

IVECO TCO eksperts reizi ceturksnī satiksies ar jums un sniegs konsultāciju un padomus, kā samazināt degvielas patēriņu. Tā arī nodrošina uzraudzību ar brīdinājumiem par notikumiem, kas var ietekmēt transportlīdzekļa degvielas ekonomiju, piemēram, riepu spiedienu vai degvielas un gaisa filtra aizsērējumu, kā arī palielina jūsu kravas automašīnas izmantošanu.

Profesionāls drošas braukšanas ziņojums

Esiet drošībā uz ceļa, izmantojot TCO konsultanta ieteikumus
PROFESIONĀLI ZIŅOJUMI PAR DROŠU BRAUKŠANU

PROFESIONĀLI ZIŅOJUMI PAR DROŠU BRAUKŠANU

Pamatojoties uz saņemtajiem drošas braukšanas ziņojumiem, mūsu TCO konsultants reizi ceturksnī sazināsies ar jums, lai sniegtu ieteikumus par drošāku braukšanu.

IVECO ON
DAILY

Lejupielādēt brošūru

IVECO ON
WAY KLĀSTA

Lejupielādēt brošūru