Iveco On - Fleet

Hallake oma sõidukiparki ja andmeid hõlpsalt ning tõhusamalt.. Aitame teil jälgida sõidukite kütusekulu ja juhte, planeerida nende igapäevaseid tegevusi, optimeerida marsruute ja saata tellimusi. Suurendage sõidukipargi haldamise võimalusi juhi tööpäevade ja geolokatsiooni ülevaadete kaudu! Lisaks võite kütusekulu vähendamiseks ja sõiduki maksimaalseks kasutamiseks saada kord kvartalis nõu meie TCO nõustajalt.

Sõidukipargi haldamine

Lisage oma sõidukipargi hõlpsamaks ja tõhusamaks haldamiseks moodulipakkumisi
AUTOPARGI HALDAMINE

AUTOPARGI HALDAMINE

Ostke oma autopargi haldamise lihtsustamiseks ja tõhustamiseks täiendavad modulaarsed teenused. Võime aidata teil jälgida oma sõidukite kütusekulu ja juhte, ning kavandada nende sõite, optimeerida marsruute ja saata välja tellimusi. Suurendage juhtide tööpäeva ülevaate ja positsioneerimise abil autopargi haldusvõimet!

IVECO VEEBIRAKENDUS

Kasutage andmete paindlikuks integreerimiseks veebirakenduse liidest
IVECO VEEBI API

IVECO VEEBI API

Rakendusliides (API) võimaldab kliendi enda süsteemides paindlikku andmete integreerimist ja hõlbustab IVECO loodud andmete haldamist koos teiste kaubamärkide sõidukite andmetega kõigest ühe tööriistaga.

PROFESSIONAALNE KÜTUSENÕUSTAMINE

Vähendage kütusekulu TCO Advisor`i nõuandeteenuste abil
PROFESSIONAALNE KÜTUSE NÕUSTAMINE

PROFESSIONAALNE KÜTUSE NÕUSTAMINE

IVECO kogu omamiskulu (TCO) ekspert konsulteerib teiega kord kvartalis otse ja annab nõuandeid kütusekulu vähendamiseks. See aitab ka jälgida juhtumite häireid, mis võivad mõjutada sõiduki kütusesäästlikkust, nagu rehvirõhk või kütuse- või õhufiltri ummistumine. Samuti maksimeerib see teie veokikasutust.

Professionaalse ohutu sõidu aruanne

TCO Advisor`i nõuandeteenusega on teil teel turvalisem
PROFESSIONAALSE OHUTU SÕIDU ARUANNE

PROFESSIONAALSE OHUTU SÕIDU ARUANNE

Ohutu sõidu aruande tulemuste põhjal võtab meie TCO nõustaja teiega kord kvartalis ühendust, et anda teile nõu, kuidas teel ohutumalt sõita.

IVECO ON
WAY RANGE

Brošüüri allalaadimine