ANDES TEIE IVECOLE VEEL ROHKEM VÄÄRTUST

IVECO lisatarvikute abil saate muuta oma töö- ja sõiduelamuse veelgi põnevamaks ja ainulaadsemaks tänu tootevalikule, mis on loodud teie ümber.

Olenevalt teie isiksusest ja ärist, saate rohkete lisavalikutega täiendada oma sõiduki kasutusvõimalusi või kütusesäästlike aerodünaamiliste lahendustega selle kasumlikkust.

Aktiivsed ja passiivsed lisaohutussüsteemid aitavad teil oma sõidukit paremini kaitsta, samal ajal kui kõrgtehnoloogilised lisatarvikud toovad teieni tuleviku.

Suurendage ühenduvust, lisades GPS-lokaatori või täieliku multimeediasüsteemi. Ja suurendage oma sõidumugavust laialdase lisatarvikute valikuga, et muuta oma elu võimalikult meeldivaks.

MILLEKS LISADA OMA IVECO SÕIDUKILE LISATARVIKUID


IVECO Accessories Versatility

Mitmekesisus
Sobitage oma sõiduk enda isikupära ja töövajadustega
IVECO Accessories Safety

Ohutus
Suurendage enda, oma sõiduki ja teiste liiklejate ohutust
IVECO Accessories Profitability

Kasumlikkus
Nauditavam sõit tähendab vähem väsimust ja rohkem tootlikkust

Muutke oma sõidukogemus unikaalseks

Daily lisatarvikud

TEIE DAILY LISATARVIKUTE UUS VALIK

Oma loomuliku ärivajaduste prognoosimise vaistuga lisab uus Daily tunnustatud jõulisusele ja mitmekülgsusele nüüd terve hulga uusi tehnoloogiliselt täiustatud funktsioone, muutes selle parimaks äriabiliseks.

  • Uus aerodünaamiliste lahenduste sari, nt spoiler, mis parandab kasumlikkust, säästes
  • kütust ja vähendades CO2-heidet.
  • Täiendavad aktiivsed ja passiivsed turvasüsteemid, mis tagavad teie sõidukile parima võimaliku kaitse.
  • Uus tootevalik, mis on loodud ühenduvuse ja sõidukisisese tehnoloogia parandamiseks, koos uue multimeediasüsteemi, tagumise Wi-Fi kaamera ja Qi nutitelefoni hoidikuga.

PÕHITARVIKUD
MITMEKESISUS
Katusekatte kasutamise võimaldamiseks lisage oma Dailyle katuseraam või valige toruhoidik, redel või põrandaplatvorm. Lisakaitse jaoks küsige kaubaruumi sisustust, mis on eriti vastupidav niiskuse, keemiliste ainete ja kriimustuste vastu.
KASUMLIKKUS
Originaalne õhuvoolusüsteem garanteerib suurepärase aerodünaamilise lahenduse, mis vähendab kütusekulu. Aerodünaamilist komplekti testitakse tuulekoridorides ja maanteel, et tagada täiustatud kütusesäästlikkus, ja metüülmetakrülaadist deflektorid vähendavad aerodünaamilist takistust ja turbulentsi ilma nähtavust mõjutamata.
OHUTUS
Aktiivne ja passiivne turvasüsteem garanteerib nii sõidukile kui ka reisijatele turvalise sõidu: ELi sertifikaadiga põrkeraud tagab esikaitse, samas kui roostevabast terasest küljekaitsetalad hoiavad sõidukikülgi ja šassiid kahjustuste eest. Kvaliteetsed tagurdamise ohutussüsteemid tagavad manöövrite ajal suurema nägemisulatuse
KÕRGTEHNOLOOGILINE
Komplekt raadiost, kaasaskantavast navigaatorist ja kohandatud kaamerast, mis tagurdamise ajal tagaosa juhtimiseks kasutab rakenduse „IVECO Cam“ jaoks monitorina nutitelefoni või tahvelarvutit (Android/iOS), toob sõidukisse uusimad tehnoloogiad.
ÜHENDUVUS
Uus multimeediasüsteem, uue generatsiooni GPS-lokaator ja Wi-Fi tagakaamera suurendavad teie sõiduki ühenduvuse taset. Tänu Qi nutitelefoni hoidikule saate kinnitada oma nutitelefoni alati hõlpsalt, võtta seda ohutult armatuurlaualt ja laadida ühilduvat nutitelefoni ilma juhtmeid kasutamata.
MUGAVUS
Isikupärastage oma sõiduki mugavust laiaulatusliku lisaseadmete valiku abil, et luua mugavam elamispind: istmekatted, külmik, kohvimasin ja hoolduskomplektid.

TEHNOLOOGIA, OHUTUS JA MUGAVUS

Eurocargo lisatarvikud

TEIE EUROCARGO LISATARVIKUTE UUS VALIK

Olles alati olnud oma tehnoloogia, töökindluse ja mitmekülgsuse võidukombinatsiooni kohaselt tööstuses esirinnas, on uus Eurocargo veelgi stiilsem, jätkusuutlikum, tõhusam ja hallatavam kui kunagi varem.

IVECO lisatarvikutel on uhke tootesari, mis on spetsiaalselt loodud teie Eurocargo esteetika, mugavuse, ohutuse ja tehnoloogia parandamiseks.

PÕHITARVIKUD
MITMEKESISUS
Esteetiliste lisatarvikute põhielemendid on disain ja funktsionaalsus. Sõidukile sobivad kerged ABS-plastkatted, mis kaitsevad peegleid ja täiustavad disaini, ning kõrgema klassi „känguruvõred“, mis on spetsiaalselt kujundatud rõhutama sõiduki esiosa kujundust ja andma sellele jõulist ilmet.
KASUMLIKKUS
Originaalsed IVECO spoilerid, kohandatavad, jõulised ja kerged, kõik tänu kärgstruktuuri ja kummist siseribade kasutamisele. Koos akende deflektoriga on need suurepärane lahendus kütusekulu vähendamiseks, vähendades aerodünaamilist takistust.
OHUTUS
Tagurdamise turvasüsteemid sobivad ideaalselt manööverdamisel juhile parema nähtavuse tagamiseks ja turvalisuse suurendamiseks. IVECO professionaalseid tooteid iseloomustatakse kvaliteetsete komponentide ja suurepärase üksikasjalisusega. Täielik ohutussüsteem: häired, kütuse vargusevastane süsteem ja helisignaalid võimaldavad juhil töötada võimalikult ohutult.
KÕRGTEHNOLOOGILINE
Elu parandamine sõidukis on meie missioon: raadiote täisvalik, et lõbustada teid töö ajal, uusima generatsiooni navigaator ning spetsiaalne nutitelefoni ja tahvelarvuti korraldus aitavad juhti tema igapäevastes tööülesannetes.
MUGAVUS
IVECO uue istmekatete sari uuele IVECO Eurocargole on loodud vastama kõikidele vajadustele, kohandades seda samas ka teie isiklikele vajadustele. Koos uute mattidega ja nende topeltkinnitussüsteemiga tagatakse sõidukis nauditav elatavus.

VALIGE VÕRRELDAMATU SÕIDUKOGEMUS

S-WAY lisatarvikud

S-WAY UUTE LISATARVIKUTE ÜLEVAADE

IVECO S-WAY pakub täielikku transpordilahendust, mis on ette nähtud juhi elutingimuste parandamiseks sõidukis ja võimaldab omanikel tegutseda tõhusalt, kasumlikult ja säästvalt.

Kooskõlas selle uue töö- ja juhtimisviisiga pakub IVECO uue põlvkonna spetsiaalselt välja töötatud lisatarvikuid, mis kohandavad ja maksimeerivad teie isiklikku kogemust uue IVECO S-WAYga.

PÕHITARVIKUD
MITMEKESISUS
Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et esile tõsta selle domineerivat iseloomu maksimeerivat jõudlust. Kvaliteetsed materjalid ja täpne testimine võimaldab lihtsat paigaldust. Uue katuse kuju jaoks mõeldud uus LED-taustvalgustusega kate laseb kohandatud logol, kroomitud elementidel ja uutel võimsatel kleebistel tõsta autopargi identiteeti veelgi nähtavamaks ning garanteerida maksimaalset mitmekülgsust.
KASUMLIKKUS
Seadmete kombinatsioon: aerodünaamiline komplekt, päikesesirm ja deflektor vähendavad turbulentsi, mis koos kütusevarguse vastaste tööriistadega ja rehvirõhu seiresüsteemiga suurendavad kütusesäästlikkust.
OHUTUS
Suurendage oma sõiduki turvalisust, aidates täieliku tagumise kaamerasüsteemi abil vältida õnnetusi. Uuel sõidukil on kõige ekstreemsemate ilmastikutingimuste puhuks välja töötatud lausa spetsiaalne soojendusega kaamera. Pneumaatiline helisignaal ja täielik valgustpeegeldavate lisatarvikute valik tagavad maksimaalse nähtavuse teel.
MUGAVUS
Elage sõidukis nagu kodus: see on mugavustarvikute sarja mantra. Uus mikrolaineahi võimaldab teil end koduselt tunda. Testisime oma uut USB-pessa ühendatavat LED-lugemisvalgustit, et autojuhid ja reisijad saaksid raamatut lugedes nautida öist elu sõidukis. Uued istmekatted ja matid on loodud vastama erinevatele töövajadustele: laevatehasest pikamaareisini.
KÕRGTEHNOLOOGILINE
Lisatarvete kõrgtehnoloogiline sari võimaldab teil saada kasu uusimast tehnoloogiast ja meelelahutussüsteemist. Valikuvõimalused, mille ainsaks eesmärgiks on lihtsustada tööd ja elu sõidukis.

Uus kohandatud, USB-pesaga integreeritud armatuurlaua kronstein on mõeldud teie seadmete kõige hõlpsamaks ja ohutumaks laadimiseks. Uue heli- ja videosüsteemi ühildamine tagab uuenduslikkuse, tehnoloogia ja kasutusmugavuse, luues lõõgastava keskkonna.