IVECO DRIVER PAL
The vocal driver companion.

IVECO Driver Pal

Uus IVECO DRIVER PAL, teedrajav häälepõhine ja digitaalne juhikaaslane, mis võimaldab juhil tuua oma digitaalse elu pardale, suhelda oma sõiduki ja juhtide kogukonnaga ning pääseda Amazon Alexa kaudu häälkäskluste kaudu ligi IVECO ühendatud teenustele, läheb nüüd järgmisele tasemele!

MUGAVUS
Nutikas kabiinis, kus Alexa on täielikult sõidukisse integreeritud, saavad juhid oma veokiga suhelda ja kasutada kõiki kabiinisiseseid juhtnuppe lihtsalt oma hääle abil.

OHUTUS
Tänu häälkaaslasele naudivad juhid ohutumat sõitu vähema tähelepanu kõrvalejuhtimisega, täites kõrvalülesandeid oma hääle abil, et nad saaksid eesmärgile keskenduda.

TOOTLIKKUS
Uue uuendusliku kõneteenuse abil saavad juhid hääle abil hallata marsruudi kavandamist, kontrollida sõiduki tehnoseisundit, paluda abi ettekavatsemata peatuste ja viivituste vältimiseks, kui nad saavad teavet liiklusummikute, ilmaolude ja muude häirimiste kohta.

KOGUKOND
Rakendusega IVECO DRIVER PAL on juhid ühendatud juhtide kogukonnaga. Nad saavad ohutult suhelda teiste juhtidega, jagada teavet ja nõuandeid marsruudi kohta – ja keel ei ole takistuseks, sest IVECO häälkaaslane on tõlgiks.

MIS ON UUT?

MYIVECO häälepõhise juhikaaslase laiendatud funktsionaalsus.

Osana IVECO kliendikesksest pideva täiustamise protsessist on häälepõhist juhikaaslast IVECO DRIVER PAL täiustatud uute funktsioonidega, mis muudavad juhi elu veelgi lihtsamaks, tulemuslikumaks ja turvalisemaks.


MYIVECO UUED FUNKTSIOONID
✔︎ Uus sõidukilokaatori funktsioon
✔︎ Täiustatud häälkäsklus „Open MYIVECO“ (Ava MYIVECO)
✔︎ Uued funktsioonid, mis aitavad maksimeerida sõiduki töövõimeaega
✔︎ Täiendavad salongi juhtnupud.

IVECO ON - DRIVER PAL

UUED FUNKTSIOONID

Uued funktsioonid, mis muudavad juhi elu veelgi lihtsamaks

IVECO on täiendanud oma häälepõhist juhikaaslast IVECO Driver Pal uute funktsioonidega, mis aitavad IVECO Daily ja IVECO S-Way sõidukite juhtidel veelgi hõlpsamalt suurendada tootlikkust ja mugavust ning maksimeerida sõiduki töövõimeaega.

UUS SÕIDUKILOKAATOR

Uus sõidukilokaatori funktsioon säästab aega sõiduki parkimiskoha leidmisel.

Uued funktsioonid sisaldavad kasulikke ajasäästjaid, mille tulemuseks on suurem tootlikkus. Sõidukilokaatori funktsiooniga saab juht kasutada MYIVECO funktsiooni Driver Pal, et küsida häälega „Where is my vehicle?“ (Kus on minu sõiduk?), et saada aadress, kuhu sõiduk on pargitud, nii et selle otsimiseks ei kulu aega.

Seda saab kasutada ka kabiinis istudes, kui juht peab teada saama tänava nime, kus ta on, kuid tänavasilte pole näha.
Juhtidel, kelle tööandjatel on tarnelepingud kindla tanklaketiga, ei ole probleeme lähima tankla leidmisel, paludes MYIVECO funktsioonil otsida kaubamärgi järgi („Search by brand“).

OPEN MYIVECO (AVA MYIVECO)

Täiustatud häälkäsklus „Open MYIVECO“ (Ava MYIVECO) toimib nüüd häälõpetusena, mis aitab juhil kiiresti navigeerida kõige sagedamini kasutatavates käskudes, ja jääda avatuks, et võimaldada loomulikku ja kiiret suhtlemist.

Häälkäsu „Open MYIVECO“ (Ava MYIVECO) täiustus parandab oluliselt kasutajakogemust, võimaldades kiiremat juurdepääsu põhifunktsioonidele. Toimides häälõpetusena, mis aitab juhtidel meeles pidada, kuidas küsida IVECO Driver Palilt veoki kohta teavet, pakub see kiiret juhendit kõige sagedasemate ja kasulikumate käskude kohta.

Kui funktsioon „Open MYIVECO“ on aktiveeritud, jääb see avatuks, olles valmis vastama edasistele otsestele küsimustele, näiteks „What is the vehicle status?“ (Milline on sõiduki seisund?) või „How is my driving style?“ (Milline on minu sõidustiil?), tagades loomulikuma ja sujuvama suhtluse. Funktsiooni saab hõlpsasti sulgeda lihtsa häälkäsuga „Stop“ (Lõpeta).

SÕIDUKI TÖÖVÕIMEAJA MAKSIMEERIMINE

Uued funktsioonid, mis aitavad maksimeerida sõiduki töövõimeaega, hõlmavad võimalust taotleda IVECO katkematu abi teenust Assistance Non-Stop häälkäskude kaudu ja integreeritud tõuketeatisi, et saada reaalajas hooldusteavet.

Veel üks uus funktsioonipakett aitab juhtidel maksimeerida oma sõiduki töövõimeaega. Tehnilise probleemi või rikke korral saavad nad mobiilirakenduse või teabe- ja meelelahutussüsteemi kasutamise asemel võtta häälkäskluste kaudu ühendust IVECO katkematu abi teenusega Assistance Non-Stop. Uued teated muudavad hoolduse korraldamise ja probleemide ennetamise väga lihtsaks. IVECO Driver Pal tuletab juhile meelde, millal on vajalik järgmine hooldus, ja teavitab teda, kui saadaval on mõni Over The Air Update (Võrgu kaudu saadetav värskendus), et ta saaks neid mugavalt ajastada.

Täiendavad teatised kliimaseadete ja ajastamise, juhtimisruumi ning võrgu kaudu saadetavate hoiatuste kohta saadetakse ka juhi mobiilseadmesse rakendustes IVECO Easy Way ja IVECO Easy Daily – see on kasulik funktsioon, kui juht kasutab selliseid funktsioone nagu kliimaseadete ajastamine eemalt.

SALONGI JUHTNUPUD

Täiendavaid salongi juhtnuppe saab aktiveerida häälkäskluste abil, suurendades juhi mugavust ja ohutust

IVECO S-Way mugavust ja ohutust suurendab uus IVECO Driver Pali funktsioon, mis võimaldab juhil aktiveerida täiendavaid salongi juhtnuppe akende avamiseks ja sulgemiseks näiteks teemaksupostile lähenemisel, katuseluugi juhtimiseks või salongis puhkamisel teabe- ja meelelahutussüsteemi sisse- ja väljalülitamiseks.

IVECO on laiendanud ka juhtidele funktsiooni MYCOMMUNITY kaudu antavat teavet, mis sisaldab nüüd üksikasju selle kohta, kui palju kasutajaid on funktsioonide kohta postitatud teateid kuulanud.