​​​Iveco: глобальна компанія

Маючи понад 25 тис. працівників, Iveco присутня на всіх п'яти континентах: 27 заводів, розташованих в 16 країнах світу, виробляють автомобілі з використанням самих передових технологій, що розробляються в 6 науково-дослідних центрах.


За межами Європи компанія веде активну діяльність в Китаї, Росії, Австралії і Латинській Америці. Велика послепродажная мережу, що включає більше 5000 сервісних центрів більш ніж в 160 країнах світу, дозволяє забезпечити технічне обслуговування та підтримку в будь-якій точці, де експлуатується техніка Iveco.


Виробничі цехи

У всіх виробничих цехах Iveco застосовуються найсучасніші технології і технологічні процеси, що дозволяють випускати високоякісні автомобілі, забезпечуючи при цьому створене для людей робоче середовище. В результаті цього всі заводи Iveco отримали сертифікат ISO 9001 - vision 2000 (якість систем управління) і сертифікат ISO 14000 (екологічний менеджмент).

Науково-дослідні центри

Великі капіталовкладення Iveco в розташовані в різних частинах світу науково-дослідницькі центри націлені на розробку нових технологій і продуктів. Мета цих капіталовкладень полягає у створенні автомобілів з найкращими в своєму класі робочими характеристиками, низькими експлуатаційними витратами і високими екологічними стандартами - у багатьох випадках, передбачаючи нові вимоги міжнародного законодавства з охорони навколишнього середовища.

Продаж і сервісна мережа

Iveco має глобальну мережу продажів і сервісного обслуговування, що простирається через п'ять континентів і пропонує клієнтам понад 2000 точок продажів і більше 5000 сервісних станцій. Компанія покладається в своїй діяльності на фінансово стійких і досвідчених партнерів, які віддають свої підприємницькі навички і професійні знання на службу клієнтам.