Iveco: клієнт в центрі уваги


Бачення

Домогтися лідерства серед конкурентів, пропонуючи споживчу вартість і якість для успіху наших клієнтів.


Місія


Пропонувати рішення для транспортної галузі на основі наших видатних знань разом з нашими партнерами в різних країнах світу.


Цінності

Працездатність. Ми підтримуємо вартість бізнесу клієнтів

Ми вважаємо, що працездатність наших продуктів і якість наших послуг дають клієнтам, перш за все, інструмент для поступового сталого економічного зростання їхніх компаній, тому їх успіх може також бути нашим, і навпаки.

Готовність. Ми серйозно ставимося до своїх обов'язків

Ми не боїмося поставити під сумнів нашу роботу, щоб задовольнити очікування наших клієнтів, партнерів і колег, а також компанії в цілому.

Ми робимо все, щоб постійно вдосконалювати наші продукти та послуги, як в нашій повсякденній діяльності, так і в області інновацій, приділяючи першочергову увагу продуктивності клієнтів, охорони навколишнього середовища та безпеки.


Надійність. Ми тримаємо свої обіцянки.

Тримати слово, дане своїм колегам і нашим клієнтам - це частина нашої культури.

Ми підтримуємо добре ім'я нашої компанії, виконуючи свої обіцянки щодо наших продуктів, і наданням послуг точно в термін, надійнї якості і найекономічнішим чином.

Командний дух. Ми працюємо як єдина команда з нашими дилерами, нашими постачальниками і нашими клієнтами

Наші клієнти, постачальники і дилери - це наша команда. Разом ми розуміємо, що треба змінити і змінюємо. Наша мета полягає в тому, щоб разом визначити наші конкурентні переваги, щоб робити наступний крок, випереджаючи наших конкурентів.